SAZKAmobil teď rozdává ke každé nové SIM kartě data zdarma nebo volání a SMS za korunu

Od 2. září připravil mobilní operátor SAZKAmobil akci pro nové zákazníky. Po aktivaci nové SIM karty si zákazníci mohou vybrat jednu ze dvou Odměn: balíček 1 GB dat na měsíc nebo Levné volání a SMS za 1,- Kč na měsíc.

„S výhodnými nabídkami přichází SAZKAmobil téměř neustále. Ať už to jsou Odměny za dobití nebo levná data v mobilní aplikaci. Tentokrát jsme pro nové zákazníky připravili nabídku z těch nejpopulárnějších,” říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu. 

V období od 2. 9. do 31. 10. 2019 si po aktivaci SIM karty mohou zákazníci vybrat zdarma některé odměny, které SAZKAmobil běžně nabízí svým stávajícím zákazníkům jako Odměny za dobití. Jedná se o 1 GB internetu zdarma a Levné volání a SMS za jednu korunu.

Odměnu si zvolí zákazníci pomocí bezplatné SMS do sedmi dnů od aktivace a mohou si ji užívat až 30 dní.

Novou SIM kartu od SAZKAmobilu lze získat několika způsoby. Nejpohodlnějším je nákup online na tomto odkazu s tím, že kartu zákazník obdrží zcela zdarma. Kartu lze ale také objednat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na bezplatné infolince 800 77 11 11. Samozřejmě nejrychlejší možností je nákup na některém z více než 7 000 prodejních míst s terminálem SAZKY. To nejbližší si lze nalézt na interaktivní mapě na tomto odkazu.

Kromě Levného volání a SMS nebo 1 GB internetu  zdarma mají zákazníci SAZKAmobilu také celou řadu dalších výhod. Pokud si dobijí kredit aspoň za 300 Kč, mají nárok na jednu ze čtyř Odměn za dobití.

Díky nim mohou zákazníci například neomezeně volat i smskovat v síti nebo získat 100 Kč kreditu navíc. Zákazníci se take mohou účastnit loterie SAZKAmobil Šance, kde se každý měsíc hraje minimálně o čtvrt milionu korun.

O společnosti SAZKA a.s.

SAZKA a.s. je největší a nejstarší loterijní společnost v České republice s cca 95% tržním podílem na trhu loterií a jiných podobných her. Hlavními loterijními produkty společnosti jsou číselné loterie s nejznámější hrou Sportka. Kromě číselných loterií jsou v produktové nabídce stírací losy, sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry. Druhým pilířem jsou neloterijní služby, zejména největší mobilní virtuální operátor v České republice SAZKAmobil, dobíjení mobilních telefonů a zprostředkování plateb za služby a zboží nebo prodej vstupenek. Své produkty poskytuje SAZKA a.s. hlavně prostřednictvím unikátní prodejní sítě s více než 7 200 prodejními místy rozmístěnými po celé České republice. SAZKA a.s. je členem nadnárodní investiční skupiny KKCG, působící v 11 zemích na 4 kontinentech. Sazka a.s. je součástí mezinárodního loterního holdingu Sazka Group (patří sem rovněž podíly v řecké loterii OPAP, italském Lotto a rakouských Casinos Austria). Více na www.sazka.cz a www.kkcg.eu.