Ondřej Synek se stal novou tváří skupiny AXA

Veslař, olympionik a několikanásobný mistr světa Ondřej Synek se stal oficiálním partnerem a tváří skupiny AXA Česká republika a Slovensko, která tak v Česku a na Slovensku posiluje svůj globální positioning #KnowYouCan zaměřený na sebedůvěru – motor každého člověka k dosažení individuálních cílů. AXA tak navazuje na své komunikační aktivity, v jejichž rámci motivuje širokou veřejnost k prevenci, sportu a zdravému životnímu stylu. AXA se letos také stala titulárním partnerem legendárního veslařského závodu na Vltavě AXA Primátorky.

Partnerství s Ondřejem Synkem startuje v okamžiku, kdy se trojnásobný olympijský medailista a pětinásobný mistr světa na skifu připravuje na své další mistrovství světa v Linci. To je naplánováno na konec srpna letošního roku. Ondřej Synek jej pojede již v barvách AXA a sloganem #KnowYouCan. V případě úspěchu jej pak příští rok čeká účast na Letních olympijských hrách v Tokiu.

„Jsem rád, že mám po boku tak silného a spolehlivého partnera, jako je AXA. Nadcházející měsíce budou náročné, a proto jsem za takovou podporu a důvěru vděčný. Navíc se ztotožňuji s hodnotami, které AXA prosazuje, jako je zdravá sebedůvěra, pracovitost a píle. Bez nich se ve světě vrcholového sportu jednoduše neobejdete, ” říká Ondřej Synek.

Ondřej Synek se stává tváří skupiny AXA v Česku a na Slovensku poté, co značka letos představila svůj nový globální positioning #KnowYouCan. Ten symbolizuje závazek skupiny být klientům partnerem na každodenní bázi a podporovat jejich sebedůvěru k dosažení vysněných cílů.

„Jsme hrdí na naše partnerství s Ondřejem Synkem, jedním z nejlepších českých sportovců a legendy veslařského sportu, který plně reprezentuje všechny naše firemní hodnoty. V AXA chceme být partnerem našich klientů na každodenní bázi, aktivně podporovat prevenci a zdravý životní styl. Tímto partnerstvím zdůrazňujeme, jak jsou pro nás tyto hodnoty důležité. Věříme ve zdravé sebevědomí a náš slogan „Know You Can”, který Ondřej do písmene naplňuje. Ondřejovi budeme držet palce při nadcházejícím mistrovství světa v Linci. Víme, že může uspět,“ říká generální ředitel AXA Česká republika a Slovensko Robert Gauci.

Skupina AXA již letos oznámila titulární partnerství legendárního veslařského závodu na pražské Vltavě. 106. AXA Primátorky se uskutečnily o letošním druhém červnovém víkendu. V květnu pak AXA představila svou novou preventivní a edukativní digitální platformu AXA Health Keeper, jejímž cílem je motivovat širokou veřejnost k tomu, aby začala více přemýšlet nad svým zdravím.

„Partnerství s Ondřejem Synkem je dalším důležitým krokem v naší strategii, která si klade za cíl pozitivním způsobem motivovat veřejnost k pohybu, prevenci nemocí a osvojení si zdravého životního stylu. Na tuto cestu jsme nastoupili již před několika měsíci, kdy jsme spustili digitální platformu AXA Health Keeper. Letos jsme se také stali titulárním partnerem legendárního veslařského závodu na Vltavě AXA Primátorky. Partnerství s Ondřejem Synkem proto představovalo další logický krok v rámci našich komunikačních aktivit,“ uzavírá ředitel marketingu a digitalizace AXA Česká republika a Slovensko Frederic Boulanger.

O SKUPINĚ AXA

Skupina AXA je světovým lídrem v oblasti pojištění a správy majetku. Více než 171 000 zaměstnanců pečuje o 105 milionů klientů v 63 zemích celého světa. V Mezinárodních standardech účetního výkaznictví (IFRS) byly výnosy skupiny za rok 2018 oceněny na částku 102,9 miliard EUR, podkladové výnosy na 6,2 miliard EUR. K 31. prosinci 2018 spravovala skupina AXA aktiva ve výši 1 424 miliardy EUR.
Akcie AXA jsou registrovány na hlavním trhu burzy Euronext Paris pod symbolem CS (ISN FR 0000120628 – Bloomberg: CS FP – Reuters: AXAF.PA). Ve formě ADS (American Depositary Share) jsou akcie AXA kótovány na platformě OTCQX pod symbolem AXAHY.
Skupina AXA je zahrnuta do nejvýznamnějších mezinárodních indexů SRI, jako jsou Dow Jones Sustainability Index (DJSI) a FTSE4GOOD. Je zakládajícím členem Finanční iniciativy OSN (UNEP FI), Principů udržitelného pojištění OSN (PSI) a signatářem Zásad odpovědných investic OSN.
Skupina AXA v České republice a na Slovensku poskytuje produkty a služby v oblasti životního a neživotního pojištění, důchodového zabezpečení a investičních podílových fondů. Má 1,5 milionů klientů, 523 zaměstnanců a spravuje aktiva ve výši 5,3 miliardy eur.
Tato tisková zpráva a informace byla zveřejněna společností AXA podle článku L. 451-1-2 francouzského Peněžního a finančního zákoníku a články 222-1 a násl. Obecná nařízení pro finančníky společnosti Autorité des marchés jsou k dispozici na internetových stránkách skupiny AXA ().
Ondřej Synek je český veslař, reprezentant ve skifu. Až do juniorského věku vesloval v Brandýse nad Labem pod vedením Miloše Havlíčka. Pak si ho všiml trenér Milan Doleček st., který ho přivedl nejen do Dukly Praha, ale i na na mistrovství světa juniorů v roce 2000. V roce 2010 se stal historicky prvním českým mistrem světa na skifu. Zlaté medaile z mistrovství světa si odvezl i v letech 2013, 2014, 2015 a 2017. Je dále pětinásobným mistrem Evropy (2007, 2010, 2013, 2014 a 2017) a trojnásobným olympijským medailistou (2x stříbrná, 1x bronzová medaile).
TATO TISKOVÁ ZPRÁVA JE K DISPOZICI I NA WEBOVÝCH STRÁNÁCH WWW.AXA.CZ

 

 

Označeno tagem