Mechanické herní klávesnice Logitech G915 LIGHTSPEED a G815 LIGHTSYNC s RGB podsvícením nabízejí nové herní zážitky

Mistrovské dílo inženýrů a designérů Logitech G vytvořené pro herní přeborníky

Logitech G915 In-Situ 2.jpg

Praha, Česká republika – 15. srpna 2019 — Logitech G, značka společnosti Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) a přední inovátor herních technologií a zařízení, představuje dvě nové, velmi výkonné herní klávesnice – bezdrátovou mechanickou RGB herní klávesnici LogitechⓇ G915 LIGHTSPEED a mechanickou RGB herní klávesnici LogitechⓇ G815 LIGHTSYNC. Obě klávesnice jsou vybaveny novými, velmi rychlými nízkoprofilovými spínači GL od Logitech G a byly navrženy s cílem vytvořit nejlepší herní klávesnice, jaké si dokážete představit. Jsou doslova nabité nejmodernější technologií a inovativními prvky a představují dosud nejtenčí a technicky nejdokonalejší mechanické herní klávesnice Logitech G ve své kategorii.

„Tyto inovativní klávesnice jsou názornými příklady, co je možné dokázat, když se naši oceňovaní inženýři a designéři rozhodnou posunout hranice pokročilých herních technologií a designu,“ říká Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel společnosti Logitech Gaming. „G915 s elegantním, ultra tenkým hliníkovým tělem, bezdrátovým připojením LIGHTSPEED, RGB podsvícením LIGHTSYNC a úžasnou výdrží baterie reprezentuje nový standard herních klávesnic.“

Mechanická bezdrátová RGB herní klávesnice Logitech G915 LIGHTSPEED 

Tato špičková klávesnice pro profesionální hráče obsahuje oceňovanou bezdrátovou technologii Logitech G LIGHTSPEED s bleskově rychlou odezvou 1 ms a na jedno nabití vydrží až 135 dnů hraní s vypnutým podsvícením (při osmi hodinách hraní denně). Má také pět programovatelných G kláves k rychlému vyvolání nastavených makrosekvencí a příkazů aplikací.

G915 je první bezdrátovou klávesnicí od Logitech G s technologií LIGHTSPEED, která je vybavena novou generací RGB podsvícení LIGHTSYNC. Díky LIGHTSYNC si mohou hráči přizpůsobit podsvícení klávesnice s 16,8 milionu barev pomocí programu Logitech G HUB tak, aby dosáhli co nejlepšího herního zážitku. S aktivovanou RGB barevnou vlnou mohou hrát na jedno nabití déle než 12 dnů (při osmi hodinách hraní denně). 

Mechanická RGB herní klávesnice Logitech G815 LIGHTSYNC

Ultra tenká klávesnice G815 LIGHTSYNC s kabelovým připojením má stejný stylový design a konstrukci jako G915 LIGHTSPEED, pět speciálních programovatelných G kláves, tři přednastavené profily a RGB podsvícení LIGHTSYNC, nastavitelné programem Logitech G HUB. Přídavný USB kabel umožňuje propojit průchozí port USB 2.0 na klávesnici se samostatným portem na PC kvůli zajištění plnohodnotného napájení připojeného zařízení.

Herní klávesnice G915 LIGHTSPEED a G815 LIGHTSYNC jsou vybaveny vysoce výkonnými, nízkoprofilovými mechanickými klávesovými spínači GL od Logitech G. Díky poloviční výšce oproti standardním 2mm mechanickým klávesovým spínačům umožňují zrychlení aktivace o 25 % a pohodlnější psaní. Hráči si mohou podle svých preferencí vybrat spínače GL Linear, GL Tactile nebo GL Clicky. Verze Linear nabízí plynulý stisk kláves, zatímco verze Tactile poskytuje zřetelnou hmatovou odezvu hráčům, kteří mají rádi přímou zpětnou vazbu. Verze Clicky pak má kromě hmatové také velmi žádanou zvukovou odezvu.

Cena a dostupnost

Bezdrátová mechanická herní klávesnice Logitech G915 LIGHTSPEED a mechanická herní klávesnice Logitech G815 LIGHTSYNC s RGB podsvícením by měly být k dostání v srpnu 2019 na LogitechG.com a u prodejců v České republice za doporučené maloobchodní ceny 6 899 Kč, respektive 5 499 Kč. Pro získání dalších informací navštivte náš web, blog nebo nás kontaktujte přes @LogitechG.

O značce Logitech G

Logitech G, značka společnosti Logitech International, je celosvětově přední výrobce herních zařízení pro PC a konzole. Logitech G se zaměřuje na to, aby hráčům na všech úrovních nabízela nejlepší produkty v tomto oboru – klávesnice, myši, náhlavní sady, podložky pro myši a simulátory, například volanty a letecké kniply, které vznikly díky spojení inovativního designu, vyspělých technologií a hluboké vášně pro hraní. Společnost Logitech International se sídlem v Lausanne byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o společnosti Logitech G můžete získat na webových stránkách www.LogitechG.com, firemním blogu nebo na Twitteru s hashtagem @LogitechG.

Logitech a další značky Logitech jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Logitech Europe S.A. a/nebo jejích přidružených společností ve Spojených státech a dalších zemích. Veškeré ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Více informací o společnosti Logitech a jejích produktech můžete získat na webových stránkách společnosti na adrese www.logitech.com.