VIP občerstvení pro Auta na náplavce zajistí BB Box

Praha 23. srpna 2019: Již za několik dnů odstartuje jedna z nejzajímavějších českých automotive událostí. Na dvou pražských náplavkách se setkají největší světové automobilky na třetím ročníku akce Auta na náplavce. Catering pro VIP salónek – tedy nejprestižnější prostor celé akce, kde se budou setkávat čeští představitelé automobilek a dealeři – zajistí BB Box Bageterie Boulevard.

VIP sekce bude umístěna na smíchovské náplavce na lodi Bohemia Rhapsody. Určena bude pro desítky zástupců automobilek a dealerů a umožní setkávání byznysových partnerů, networking, ale také obchodních jednání. Bageterie Boulevard v ní prostřednictvím BB Boxu nabídne celodenní občerstvení v podobě desítky druhů plněných baget se podle středomořskýchmi i francouzskýchmi recepturami. Kromě VIP sekce BB Box zároveň zajistí občerstvení pro organizátory akce.

Přestože se BB Box profiluje především jako chytrá office cateringová služba, akcí Auta na náplavce dokazuje, že skvěle obslouží také akce většího rozsahu. Díky zázemí v jednotlivých provozovnách Bageterie Boulevard může služba garantovat například nejvyšší možnou kvalitu to, že bagety a wrapůy, které dostanou hosté VIP salonku., budou v nejvyšší možné kvalitě. ObčerstveníNa místě totiž budeou postupně doplňovánoy přímo z kuchyní jednotlivých provozoven tak, aby byloy neustále čerstvé.

„“Autosalony se našimi klienty stávají stále častěji, celá řada zákazníků se s naším občerstvením setkává například při VIP předváděcích jízdách. Jsme proto rádi, že si nás Auta na náplavce vybrala jako hlavního partnera právě pro zajištění VIP občerstvení,““ zmiňuje Levon Ter-Ghazaryan, Levon Ter-Ghazaryan, obchodní manažer Bageterie Boulevard. „“Ostatně jJsem přesvědčen, že jsou to právě chutné bagety, které dokážou při jednáních skvěle podnítit businessový apetit.““

„“Jako organizátoři jedinečné výstavy Auta na náplavce přímo v centru Prahy chceme poskytnout nejen našim vystavovatelům, ale i dalším VIP partnerům jen tu nejvyšší kvalitu co se občerstvení týče. A velice nás těší, že díky BB Bboxům bude postaráno nejen o kvalitní zpracování, ale bude postaráno i o čerstvost cateringu v průběhu celé čtyřdenní akce,.““ doplňuje Zbyšek Pechr, šéfredaktor Světa motorů a vedoucí organizačního týmu akce.

Chytré firemní občerstvení v podobě BB Boxů si mohou objednávat dvě hodiny před doručením firmy a úřady hned v několika českých městech po celé České republice – například v Praze, Brně, Plzni, Liberci, Hradci Králové a Pardubicích. V Ostravě, Kladně, Mladé Boleslavi nebo Kolíně pak funguje možnost osobního vyzvednutí. BB Boxy vždy obsahují čerstvě upečené bagety z Bageterie Boulevard v různých variantách, kromě baget a snídaňových boxů je možné objednat i wrapy, muffiny nebo nápoje. Mezi pravidelné zákazníky BB Boxu patří například Seznam, Tesco, L’Oréal, agentura H1 nebo Ministerstvo průmyslu a obchodu