Agregace obsahu od nangu.TV přináší uživatelům pohodlný a rychlý výběr programu

27. srpna, Praha – Televizní nabídka je v dnešní době obrovská. Uživatelé mají k dispozici 180 kanálů s živým vysíláním, což při sedmidenním zpětném zhlédnutí tvoří až 30 000 pořadů, které mohou v daný moment vidět. Obsah si mohou kdykoliv podle potřeby pustit nebo pozastavit na jakémkoliv zařízení, které mají k dispozici. A co víc, další tisíce titulů pocházejí z jiných zdrojů, jako jsou VOD knihovny, např. HBO GO, videotéky operátorů nebo internetové televize.   
Technologická společnost nangu.TV pomáhá operátorům a jejich zákazníkům, aby se v široké televizní nabídce rychle zorientovali. Vyvinula proto agregaci obsahu, která dokáže za uživatele projít všechna data a vytvořit pro něj katalog na míru, ve kterém se nevyskytují duplicity. Kategorizace dat probíhá například dle žánru či jiných meta-dat. Uživatel si potom na základě titulu, dostupné kvality nebo zvukových stop, jednoduše vybere pořad, který má zájem zhlédnout, a nemusí procházet jednotlivé zdroje. Vše tak má na jednom místě, navíc setříděné podle žánru a hodnocení. 

Stejným způsobem nangu.TV agreguje také seriály nebo sportovní pořady, na které se mimo jiné zaměřuje, protože sportovní obsah je jedním z nejvíce sledovaných. 

V případě seriálů zákazník vidí dostupné sezóny a epizody, včetně informací, kdy budou k dispozici další díly. V případě sportovních dat technologie dokáže rozpoznat, o jaký sport se jedná, a zda jde o živý přenos.  Umí dokonce zjistit, o jakou jde ligu, a které týmy spolu hrají. nangu.TV pracuje na dalších nových funkcionalitách, které v blízké době uvede na trh, a které uživatelům zpříjemní výběr a sledování sportovních přenosů. 

Agregace obsahu je nejnovější funkcionalitou technologie rozšířené video služby od společnosti nangu.TV, která umožňuje okamžité sledování živého vysílání, odvysílaných pořadů, ale i dalších filmů a seriálů z nabídky operátora. Služby nangu.TV využívají v České republice přední operátoři, jako jsou O2, T-Mobile nebo Česká televize se svým projektem i-vysílání. 

Přijďte si vyzkoušet agregaci obsahu
Vyzkoušejte si agregaci obsahu 13. – 17. září na stánku nangu.TV (hala 14, stánek E05) v rámci veletrhu IBC v Amsterdamu. Využijte navíc unikátní kód nangu.TV 19258 a zaregistrujte se na veletrh zdarma.

O společnosti nangu.TV
nangu.TV je česká softwarová firma zabývající se vývojem kompletního řešení pro multimediální platformy IPTV a OTT. V tomto velmi dynamickém odvětví se pohybuje téměř 15 let a za tu dobu si

vybudovala pozici lídra na trzích střední a východní Evropy. Na IPTV/OTT řešení od nangu.TV jsou postavené úspěšné služby jako O2 TV, T-Mobile TV nebo slovenská Orange TV. Celkově společnost eviduje téměř milion zařízení připojených k nangu.TV platformě.