Blue Panter je oficiálním evropským servisním střediskem japonských měřících přístrojů Kyoritsu

Smlouva zajišťuje zákazníkům servis a kalibraci v regionu celé Evropy.  

PRAHA – 27. srpna 2019

Společnost Blue Panther, partner v oblasti měření, měřících přístrojů a odborný konzultant na elektrickou energii s více než 25. lety zkušeností, a společnost Kyoritsu, japonský výrobce nejmodernější měřících technologií a přístrojů špičkové úrovně, podepsali smlouvu, která zákazníkům a uživatelům přístrojů Kyoritsu kdekoliv v Evropě zajišťuje záruční a pozáruční servis a jejich kalibraci přímo v servisním středisku a laboratořích v Praze. 

Prodejem a servisem měřících přístrojů Kyoritsu se Blue Panther zabývá již 23 let. Po této zkušenosti se zástupci společnosti Kyoritsu rozhodli naše dlouhodobé partnerství potvrdit smluvně, a tak jsme se od července stali oficiálním servisním a kalibračním střediskem Kyoritsu pro celou Evropu,“ upřesňuje Jaroslav Smetana, ředitel společnosti Blue Panther. 

Zákazník, který si nyní zakoupí přístroj Kyoritsu kdekoliv v Evropě, má nyní zajištěn servis a nemusí ho posílat do Japonska, ani ke svému distributorovi. Pokud je přístroj v záruce, je tato skutečnost ověřena dle výrobního čísla přímo u Kyoritsu a oprava je zdarma. Zákazník v tomto případě hradí pouze přepravu do Prahy. V případě přístrojů nižší cenové úrovně se provádí rovnou výměna za nový kus. Přístroj je pak bezplatně zaslán zpět k zákazníkovi. Mimo záručních oprav zde provádí i standardní pozáruční servis, kdy je cena opravy stanovena po analýze přístroje.   

Kromě oprav je možné na přání zákazníka zajistit i kalibraci přístroje. Tím se zajistí, že naměřené hodnoty se pohybují v definované toleranci a lze se na ně spolehnout. 

Servisní smlouva pokrývá všechny země Evropy, tedy celkem 50 nezávislých států. Avšak v případně, že je to pro zákazníky výhodné, mají stále možnost zaslat přístroj přímo do ústředí Kyoritsu do Japonska.

O společnosti Blue Panther

Společnost Blue Panther s 20. letou tradicí je předním odborníkem na elektrickou energii a poskytuje nejen výrobním podnikům auditorskou a konzultační činnost v otázkách kvality elektrické energie a její spotřeby. Prostřednictvím svých certifikovaných odborníků s dlouholetými zkušenostmi a vyškolených specialistů analyzuje aktuální situaci, vyhledává příčiny problémů dané kvalitou elektrické energie a navrhuje škálu možných řešení. Vše s cílem zajištění ekonomického přínosu a úspor pro podnik. 

Své praktické zkušenosti společnost dlouhodobě udržuje a získává i prostřednictvím dodávek profesionálních měřicích přístrojů a poskytování souvisejících odborných služeb, jako jsou záruční a pozáruční servisní středisko a školicí středisko pro zvyšování kvalifikace. Společnost je též zřizovatelem a provozovatelem certifikované kalibrační laboratoře. 

Od roku 2015 je též držitelem certifikátu ISO 9001:2015 pro dodávky a servis měřicí techniky.

O společnosti Kyoritsu

Od svého založení v roce 1940 společnost Kyoritsu považuje spokojenost zákazníků a poskytování vysoce kvalitních produktů a služeb za svou nejvyšší prioritu. Důraz na zákaznickou podporu ji pomohl vybudovat silné a trvalé vztahy se zákazníky a distributory, které pokračují dodnes.

Páteří podnikání společnosti jsou nejmodernější elektrické měřící technologie. Jejich široká řada testerů přispěla k technologickému vývoji a průmyslové infrastruktuře po celém světě.

V Kyoritsu si uvědomují důležitost odpovědnosti za globální problémy životního prostředí, které se dotýkají nás všech. Z tohoto důvodu se zavazují přijímat technologie a výrobní procesy, které přispějí k environmentálním řešením.