IdeaSense se představí na technologickém festivalu Future Port Prague

Inovační společnost IdeaSense, která klientům pomáhá inovovat produkty, služby a business modely prostřednictvím své metody Inovačních farem, se zúčastní festivalu Future Port vítajícím technologické experty z celého světa. Akce se se koná v prostorách pražského Výstaviště od 10. do 11. 9. 2019.

ideasens.png

Po celou dobu konání festivalu se budou moci návštěvníci zastavit u stánku Ideasense nacházejícím se v zóně pro veřejnost, konkrétně v části Inovačních ekosystémů. Zástupci společnosti účastníkům názorně představí své služby a jedinečné inovační metody a nástroje jako Inovační farmy nebo Ideapoly. Součástí bude i prezentace nového prostoru Idea Delivery Lab, tzv. inkubátoru startupů, který poskytuje zázemí inovačním týmům při vytváření nového produktu či služby.

Během dvou let se stal Future Port Prague oblíbenou destinací nadšenců, ale i profesionálů v oblasti inovací a technologií. Návštěvníci si budou moci prohlédnout a vyzkoušet nejnovější technologie a zapojit  se do diskuze o jejich dopadu na budoucnost.