Nechybí ti něco? Otestujte, čemu věnujete čas a pozornost!

Jít si zaběhat, přečíst knížku nebo udělat něco pro druhé. Volný čas se dá využít různě. YMCA, největší organizace pro mládež na světě, věří, že se člověk má rozvíjet harmonicky – tedy dělat něco pro své tělo, mysl i ducha. V rámci projektu Nechybí ti něco? přichystala web s jednoduchým online testem, kde si může každý změřit, čemu ve svém životě věnuje nejvíc času a pozornosti.

Test najdete na adrese www.nechybitineco.cz

YMCA věří, že člověk se má rozvíjet harmonicky ve všech oblastech. Aktivity, které dětem a mladým lidem nabízí, jsou proto velmi pestré: sportovní kluby a oddíly, hudební a výtvarné aktivity, přednášky, kluby deskových her, nízkoprahové služby, tábory, centra pro rodiny, skautské oddíly, ad.

YMCA je nejstarší a největší mládežnickou organizací na světě. Její značkou je rovnostranný trojúhelník – ten znázorňuje harmonický rozvoj člověka, jeho ducha, duše a těla. YMCA je tu pro každého, kdo se chce rozvíjet. Už 175 let.

Více o YMCA na www.ymca.cz

YMCA (Young Men´s Christian Association) je nejstarší, největší a nejrozšířenější mládežnická organizace na světě.  YMCA vznikla v roce 1844 v Londýně jako podpora pro mladé muže přicházející z venkova do průmyslového Londýnda, na našem území se rozšířila masově především díky vydatné pomoci z USA a za přispění elit národa: T. G. Masaryka, Ing. V. Havla, E. Rádla a dalších. Svoji činnost nuceně ukončila v roce 1951 a přes neúspěšné pokusy okolo roku 1968 o znovuzaložení, začala znovu fungovat až v roce 1990.

Dnes YMCA pracuje ve 120 zemích světa a má přes 58 milionů členů. V České republice nabízí své programy prostřednictvím 28 poboček po celé republice. Zabývá se pestrou škálou aktivit: pořádá tábory, provozuje mateřská centra, hudební aktivity pro mladé, sportovní kluby, výtvarné kroužky, skautské oddíly, nízkoprahové služby, ad.

YMCA – Cesta k hodnotám

www.ymca.cz