Běžte si pro sportovní úspěchy na Huawei.cz

V Huawei pro vás od zítřka 17. září připravili nabídku „Pro tvé sportovní já“, která je ušitá na míru všem milovníkům sportu. Promo akce zaměřená na sportovce je začátkem delšího řetězu kampaní, které se budou soustředit na určité téma. Na e-shopu koupíte až do 30. září za zvýhodněné ceny fitness náramek HUAWEI Band 2 Pro, nebo bezdrátová sluchátka FreeBuds lite. Můžete tedy neustále sledovat průběh svého běhu a přitom mít v uších oblíbenou hudbu.
Na e-shopu nemůže chybět také nabídka s dárkem. K chytrým hodinkám HUAWEI WATCH GT za cenu 4 899 Kč získáte například bluetooth Mini reproduktor. Smartphone HUAWEI Nova 3i pořídíte za 4 999 Kč a dostanete navíc fitness náramek HUAWEI Color Band A2, telefon HUAWEI P20 Pro je za cenu 10 499 Kč a získate k němu dárky v podobě selfie tyče a sluchátek AM116. O zábavu při sportu budete mít s Huawei postaráno.

Pokud zrovna nepatříte mezi sportovní fanoušky, přihlaste se k odběru newsletteru na Huawei.cz, brzy přijde nabídka i pro vás. Pro nové odběratele je navíc připravena soutěž o telefon HUAWEI P30 Pro, která trvá až do 22. 9. 2019.

Nabídku pro sportovce najdete zde: https://shop.huawei.com/cz/event_sport.html

K newsletteru se přihlásíte zde: https://shop.huawei.com/cz/event_subscribe.html