Genesis Vanad 300: Bungee jumping pro herní myš

16. 09. 2019 – Mouse Bungee Genesis Vanad 300 je originální zařízení, které podpírá propojovací kabel myši, a zlepšuje tak její ovládání a kontrolu i rychlost pohybů během virtuálních počítačových bitev. Flexibilní rameno z měkké gumy umožňuje hráči svobodně pohybovat myší a plní také roli organizéru, což pomáhá udržet pořádek mezi množstvím zamotaných kabelů. Gumové svorky na rameni se přizpůsobí jakékoliv tloušťce kabelu.

vanad 300 v6.jpg


Rychlejší reakce a plynulý pohyb
Genesis Vanad 300 výrazně zlepšuje pohodlí při hře, protože eliminuje tření kabelu o stůl a snižuje celkovou hmotnost myši tím, že podepírá kabel. To výrazně zvyšuje reakční odezvu hráče, zrychlení myši a plynulost pohybů. Hráč tak snadno získá převahu nad soupeři. Další předností Vanadu 300 je herní vzhled a červené podsvícení, díky kterému se stane Vanad 300 zajímavým doplňkem na stole nadšeného hráče počítačových her.

Vestavěný rozbočovač USB
Funkčnost Vanadu 300 zvyšuje vestavěný rozbočovač se čtyřmi porty USB 2.0, díky kterému se jednoduše připojí další USB zařízení.  To nejen eliminuje problém s nedostatkem volných USB portů v počítači, ale také poskytuje dobrý přístup k připojeným zařízením. HUB je napájen odnímatelným 150 cm dlouhým USB kabelem.

Stabilní konstrukce
Důležitou vlastností u produktů typu Mouse Bungee je jejich stabilní konstrukce. Vanad 300 je vybaven třemi gumovými protiskluzovými nožičkami, které ho udrží na místě i při náhlém, atypickém pohybu myši.

Cena a dostupnost:

Genesis Vanad 300 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a doporučená koncová cena včetně DPH je 318 Kč. K dostání je i verze Vanad 200 (bez USB rozbočovače) za 221 Kč.

Vlastnosti
– ohebné rameno z měkké gumy
– protiskluzové gumové nožičky
– zlepšuje svobodu pohybů myši
– zvyšuje rychlost myši
– plní roli organizéru kabelu myši
– stabilní konstrukce
– herní vzhled
– 4 porty USB 2.0
– červené podsvícení
– odnímatelný kabel micro USB 1,5 m

Specifikace:
Rozhraní: USB 2.0
Počet USB portů: 4
Délka kabelu: 1,5 m
Maximální přenosová rychlost dat: 480 Mbps
Výstupní proud: 5 V 0,5A
Rozměry: 127 × 127 × 97 mm
Kompatibilní s: Windows XP/7/8/10, Android, Linux

Značka GENESIS, výrobce herního vybavení, byla poprvé v Evropě představena v roce 2011. Mezi produkty s touto značkou najdete počítačové myši, klávesnice, headsety a gamepady. GENESIS nabízí produkty všem hráčům, kteří hledají kvalitní výrobky za dostupné ceny. Značka klade důraz na produktový design, který je moderní, respektuje hráčský styl a je přitažlivý i pro náročné hráče počítačových her. Barevné kombinace podtrhují dynamický a profesionální charakter výrobků. Značka nezapomíná také na kvalitu. Produkty jsou vyráběny tak, aby vycházely vstříc požadavkům uživatelů. Použité materiály vysoké kvality a technologické inovace garantují, že produkty GENESIS poskytují hráčům maximální potěšení ze hry.