Novým regionálním ředitelem Axis Communications je Magnus Zederfeldt

Švédská společnost Axis Communications, přední světový inovátor a zakladatel odvětví IP videodohledu, oznamuje, že na pozici nového regionálního ředitele pro oblast východní Evropy, Ruska a Společenství nezávislých států nastupuje Magnus Zederfeldt.

Magnus Zederfeldt (57) pracuje ve společnosti Axis již od roku 2008. Před svým novým jmenováním byl zodpovědný za organizaci obchodního systému v severní Evropě, za globální strategii pro práci s distributory a od roku 2015 byl ředitelem společnosti Axis pro jihovýchodní Asii. S více než dvacetiletými zkušenostmi v oblasti mezinárodního řízení prodeje a marketingu (z toho 15 ve vztahu k podnikům ve východní Evropě) má Magnus pověst jednoho z nejlepších odborníků v práci na složitých, vysoce konkurenčních rozvíjejících se trzích.

 „Jmenování regionálním ředitelem společnosti Axis pro východní Evropu, Rusko a SNS je pro mě velkou ctí a odpovědností. Vysvětlím proč, “ říká Magnus Zederfeldt. „Analýza trhu, zkušenosti společnosti Axis v regionu v předchozích letech a rostoucí finanční ukazatele totiž naznačují, že podnikání v těchto zemích má velký potenciál a zdejší trh je připraven na celou řadu inovativních technologií, které Axis přináší. Doufám, že tyto podmínky a nejvyšší kvalifikace inženýrů, manažerů, prodejců a partnerů  Axis nám umožní rychle naše podnikání rozvinout. Zákazníkům tak dáme do rukou ty nejlepší a nejmodernější technologie pro budoucnost.”

O společnosti Axis Communications

Společnost Axis vytváří chytřejší a bezpečnější svět s pomocí síťových řešení, která otevírají přístup k lepšímu zabezpečení a k novým způsobům podnikání. Axis jako lídr v oblasti síťového videa nabízí produkty a služby pro videodohled a analýzu videa, řízení přístupu a audiosystémy. Společnost Axis má přes 3 000 zaměstnanců ve více než 50 zemích a při poskytování klientských řešení spolupracuje s globální sítí partnerů. Společnost Axis byla založena v roce 1984 a sídlí ve švédském Lundu. Více informací o společnosti Axis najdete na naší webové stránce www.axis.com.