S novou bezdrátovou herní myší Logitech G604 Lightspeed budete mít vše pevně v ruce

Logitech G604 je neuvěřitelně všestranný, přizpůsobitelný a pohodlný nástroj vhodný pro nepřetržité hraní a vylepšení nejen vašeho herního skóre

Praha, Česká republika – 16. září 2019 — Logitech G, značka společnosti Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) a přední inovátor herních technologií a vybavení, dnes představil bezdrátovou herní myš Logitech® G604 LIGHTSPEED. Tato bezdrátová myš nové generace má úžasnou výdrž baterie a byla navržena pro uživatele, kteří rádi hrají, ale zároveň potřebují také univerzální nástroj, který lze dobře využít i pro různé jiné úkoly.

„Pokud ujíždíte na hrách jako Fortnite a WoW Classic, může být G604 LIGHTSPEED ta pravá myš pro vás,“ říká Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel společnosti Logitech Gaming. „G604 LIGHTSPEED nabízí šest palcem ovladatelných tlačítek, abyste mohli hrát, jak nejlépe dokážete, a s přehledem rychle zvládat i nejnáročnější akce a úkoly. Díky naší bezdrátové technologii LIGHTSPEED získáte kromě dokonalé kontroly také volnost pohybu, aby vás v postupu na vyšší herní level nic neomezovalo.“

Myš G604 je vybavena exkluzivní bezdrátovou technologií Logitech G LIGHTSPEED, která umožňuje bezlagové ovládání, a špičkovým optickým senzorem Logitech G HERO 16K, který snižuje spotřebu energie a zvyšuje přesnost polohování bez vyhlazování, filtrování nebo akcelerace. Kromě toho mohou uživatelé stisknutím tlačítka přepnout z připojení LIGHTSPEED na Bluetooth® a ovládat tak pomocí jedné myši dva různé počítače. Jedna AA baterie vydrží až 240 hodin intenzivního hraní při použití bezdrátové technologie LIGHTSPEED a až 5,5 měsíce při použití Bluetooth. Konfigurovatelná myš G604 je vybavena 15 programovatelnými ovládacími prvky, velmi rychlým rolovacím kolečkem s duálním režimem a šesticí palcem ovladatelných tlačítek. 

Abychom pomohli hráčům co nejlépe využít jejich vybavení, lze myš G604 LIGHTSPEED naprogramovat pomocí herního softwaru Logitech G HUB. Tato chytrá herní utilita s čistým a moderním rozhraním umožňuje hráčům rychle vytvářet vlastní profily a upravovat funkce každého tlačítka myši. 

Cena a dostupnost

Bezdrátová herní myš Logitech G604 LIGHTSPEED bude k dostání v České republice a na Slovensku ke konci září za doporučenou maloobchodní cenu 2 769 Kč. Pro získání dalších informací navštivte náš web, blog nebo nás kontaktujte přes @LogitechG.

O značce Logitech G

Logitech G, značka společnosti Logitech International, je celosvětově přední výrobce herních zařízení pro PC a konzole. Logitech G se zaměřuje na to, aby hráčům na všech úrovních nabízela nejlepší produkty v tomto oboru – klávesnice, myši, náhlavní sady, podložky pro myši a simulátory, například volanty a letecké kniply, které vznikly díky spojení inovativního designu, vyspělých technologií a hluboké vášně pro hraní. Společnost Logitech International se sídlem v Lausanne byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o společnosti Logitech G můžete získat na webových stránkách www.LogitechG.com, firemním blogu nebo na Twitteru s hashtagem @LogitechG.