Viveport dává uživatelům headsetu Samsung Odyssey 2 měsíce předplatného ve službě Infinity zdarma

HTC pokračuje v rozšiřování unikátní předplacené služby a všem vlastníkům headsetů Odyssey a Odyssey+ rozdává dva měsíce zdarma.

Praha, 18. září 2019 – Společnosti HTC a Samsung dnes oznámily, že všichni majitelé headsetů Samsung Odyssey mohou získat dva měsíce předplatného ve službě Viveport Infinity zdarma. Získají tak okamžitě knihovnu více než 600 titulů, ve které nechybí hry, ohromující zážitky i kreativní aplikace pro virtuální realitu. Uživatele potěší také zpřístupnění prémiového obsahu ve službě Viveport Video a slevy na hry, které do předplatného nespadají. Služba navíc měsíčně vydává i kupony pro bezplatné stažení vybraných placených titulů.

Dva měsíce předplatného zdarma si v termínu od 18. 9. až do konce roku 2019 mohou aktivovat nejen noví zákazníci, ale i stávající uživatelé headsetu Samsung Odyssey a Odyssey+.

Neomezená zábava i poznání

Díky členství ve Viveport Infinity uživatelé virtuální reality ušetří tisíce korun při hraní oblíbených her, zkoušení zážitků a sledování videí. První opravdu neomezená služba pro VR je dostupná za 399 Kč měsíčně. Roční předplatné s cenovkou 2 999 Kč pak zajistí ještě výraznější úspory. Fanoušci virtuální reality získají přístup ke stovkám VR aplikací, mezi nimiž nechybí hity jako Ninja Legends, Fisherman’s Tale a Angry Birds VR. Každý měsíc navíc přibývají nové tituly, a tak nikdy nechybí zajímavý obsah k objevování.

Naším cílem je zpřístupnit VR obsah celé komunitě bez ohledu na to, jaký používají headset,“ řekl prezident obchodu Viveport Rikard Steiber a doplnil: „Chtěli bychom proto ve Viveport Infinity přivítat všechny uživatele Samsung Odyssey a nabídnout jim neomezenou možnost hrát si a objevovat nový obsah.“

Další informace a návod pro uplatnění této nabídky novými i stávajícími uživateli Samsung Odyssey a Odyssey+ naleznete v následujícím průvodci.

O systému virtuální reality HTC Vive™

HTC Vive je první komplexní systém virtuální reality vyvinutý ve spolupráci firem HTC a Valve, který je od základu designován pro virtuální realitu v pokojovém měřítku (room-scale VR). Vive přináší, díky nastavitelnému headsetu, dvěma bezdrátovým ovladačům s HD haptickou odezvou a preciznímu snímáním pohybu v rozsahu 360°, ohromující vizuální zážitek a možnost přirozené interakce s virtuálním prostředím. Zároveň systém umožňuje bezdrátové spojeníí s mobilním telefonem a přenos jeho nejdůležitějších funkcí do virtuální reality, stejně jako propojení s reálným světem pomocí vestavěné kamery. Tyto technologie praktickým způsobem zvyšují bezpečnost a umožňují bezstarostné ponoření do virtuální reality, díky kterému vás virtuální světy zprostředkované systémem HTC Vive pohltí vizuálně, fyzicky i emocionálně. Více informací na www.htcvive.com.

 

Označeno tagem