Na český trh míří nový kamerový stabilizátor Feiyutech AK4500

Praha, 19. září 2019 – Společnost Feiyutech uvádí na český trh nový stabilizátor pro fotoaparáty a kamery s typovým označením AK4500. Stabilizátor je určen pro zařízení do hmotnosti 4,6 kilogramu a jako jediný na trhu disponuje už v základní výbavě multifunkčním dotykovým displejem a kruhovým ovladačem. Cena startuje na hodnotě 14.990 korun.

Feiyutech-AK4500-1.jpg

Feiyutech AK4500 je stabilizátor určený pro zařízení do hmotnosti 4,6 kilogramu a zájemce přitáhne zejména svou výbavou, která je v dané kategorii nejširší na českém trhu. Gimball je už v základu vybaven dotykovým multifunkčním displejem a kruhovým ovladačem s možností namapování konkrétní funkce. 

Gimball má v základní výbavě rychloupínací desku kompatibilní se standardem Manfrotto a ARCA, které usnadňují použití pro širokou škálu různých zařízení. Dalším prvkem v sadě je držák mobilního telefonu, který tak lze použít jako náhledový monitor. Doporučená cena základní sady AK4500 Essential je 14.990 Kč. 

Vybavenější AK4500 Kit obsahuje navíc šikmý odnímatelný držák, který rozšiřuje možnosti úchopu a slouží specielně k pořizování záběrů od země a jednoruční držák Hyperlink s ovládacím kolečkem, dálkovým ovládáním a pohybovými senzory. Součástí je i jednotka bočního ostření Follow Focus 2, která umožňuje ovládání ostření přímo na stabilizátoru. Tato sada má doporučenou cenu 18.990 Kč.

O společnosti Feiyutech

Společnost Guilin Feiyu Electronic Technology Co., Ltd. byla založena v srpnu 2007 a od té doby se věnuje výzkumu a vývoji nejnovějších technologií pro stabilizaci obrazu. Představuje inovativní výrobky, které jsou inspirací pro milovníky dobrodružství, kterým poskytují nezapomenutelné filmové zážitky. 

Společnost FeiyuTech je lídrem ve výrobě stabilizátorů i díky svému portfoliu technologicky vyspělých produktů, které zahrnuje stabilizátory pohybu pro akční kamery, mobilní telefony i fotoaparáty s širokou škálou příslušenství. 

Během svého působení na trhu zaznamenala společnost několik důležitých vývojových etap, ať už je to pozice prvního výrobce stabilizátorů spolupracujícím se společností Apple nebo vývoj a výroba stabilizátoru G6, představující první vodotěsný stabilizátor, který rozšiřuje outdoorové zážitky.