Novým klientem agentury Rubikon PR se stala společnost Scott & Weber

Od září 2019 si na komunikaci s médii najala firma Scott & Weber agenturu Rubikon PR. Scott & Weber patří k nejvýznamnějším poskytovatelům servisovaných kanceláří a coworkingových prostorů na pražském trhu. Úkolem Rubikon PR bude starat se o korporátní komunikaci klienta s cílem posílit znalost této značky na trhu. Account manažerem na straně agentury bude Jan Novosad.

2019-09-30 09_53_31-Kancelářské řešení & poradenské služby _ Scott & Weber.png

“Společnost Scott & Weber byla založena v roce 2009 a od té doby se stala jedním z nejdůležitějších aktérů na trhu pronájmu servisovaných kanceláří v Praze. Chceme ji prezentovat jako předního odborníka, který zná aktuální situaci a zároveň je inovativní a reaguje na nové trendy. Cítíme, že téma pracovního prostředí a nových způsobů výkonu práce, zejména coworking a jeho variace, budou v nadcházejícím období výrazně rezonovat mezi novináři,” říká k zahájené spolupráci Managing Partner Rubikon PR, Šimon Rákosník.

Adam Zvada, ředitel Scott & Weber, ke spolupráci dodává: “Scott & Weber zažívá velmi úspěšné období. Nedávno jsme otevřeli nové servisované kanceláře v objektu Praga Studios v Karlíně. Delší dobu uvažujeme o spolupráci s PR agenturou, protože k českému trhu máme co říci a zároveň chystáme nové projekty. Rubikon PR jsme oslovili na základě pozitivní reference od našeho klienta.”

O Scott & Weber

Scott & Weber nabízí flexibilní kancelářské prostory pro týmy různých velikostí. Zázemí v nich najdou jak nezávislí profesionálové, kteří nejčastěji pracují v coworkingových prostorech, tak velké korporátní týmy.

Jejími klienty jsou nejen rychle rostoucí společnosti, které musí každý měsíc rozšiřovat kancelářskou plochu, ale také větší firmy, které si v budovách pronajímají celá patra. Pracovní prostory si od Scott & Weber pronajímají například společnosti VMware, JUUL, RTB House, Bacardi nebo PayU.

Založen byl v roce 2009. V současné době provozuje v Praze 1, 3, 4, 5 a 8 pět kancelářských center s celkovou plochou 10 860 m2. Aktuálně má více než 1 400 aktivních členů.

O Rubikon PR

Agentura Rubikon PR byla založena v roce 2012. Její zakladatelé působili ve velkých mezinárodních i českých agenturách. Motivací k jejímu založení byla zejména nespokojenost s tím, jak se v těchto agenturách pracovalo. Na začátku roku 2019 se jejím jediným majitelem stal Šimon Rákosník.

Rubikon PR v současné době zajišťuje komunikaci zejména pro technologické a e-commerce klienty a také pro nejrůznější online služby a začínající projekty. Komunikuje například za společnost DPD, inovační laboratoř IdeaSense, přepravní aplikaci Bolt nebo dodavatele IT služeb Cleverlance.