Nordic Telecom nabízí mobilní LTE internet za bezkonkurenční cenu

Praha 1. 10. 2019 – Telekomunikační operátor přichází s velkou novinkou. Od 1. října mohou noví zákazníci získat mobilní internet za bezkonkurenčně nízkou cenu, kterou jinde na trhu nenajdou. A navíc zcela bez závazku.

Nordic Telecom připravil pro všechny nové zákazníky výjimečnou akci. Od 1.10. do 31.10. 2019 nabízí Tarif LTE 4 GB se slevou 100 Kč a Tarif LTE 8 GB se slevou 50 Kč. Nižší tarif je tak možné získat za 195 Kč a vyšší za 345 Kč. Pokud si noví zákazníci objednají službu v průběhu měsíce října, bude pro ně sleva trvalá. Výhodnou cenu za Mobilní internet tak budou mít na stálo. 

Stejně jako u všech služeb pevného internetu od Nordic Telecomu je i Mobilní internet nabízen bez závazku, takže jej zákazníci mohou kdykoliv zrušit zcela bez jakýchkoliv poplatků. Tato služba je aktuálně nejlevnější nabídkou Mobilního internetu bez závazku na českém trhu.

Nordic Telecom k oběma tarifům samozřejmě nabízí i dokup dat v případě, že zákazník vyčerpá svůj měsíční datový limit, ten mohou provést na stránkách Samoobsluhy Nordic Telecom. Službu lze zakoupit s koncovým zařízením (USB modem, Mi-FI modem) nebo jen samotnou SIM kartu. Oba tarify Mobilního internetu si mohou zákazníci objednat na stránkách Nordic Telecomu.

Tarify Mobilního internetu LTE Mobilní data
Tarif LTE Mobilní data 4GB LTE Mobilní data 8GB
Rychlost (Mb/s) 5/5 5/5
Cena vč. DPH (měsíčně) 295 Kč 395 Kč
Cena v promo akci 195 Kč 345 Kč
Dokup mobilních dat po vyčerpání FUP
Množství dat Cena vč. DPH
1 GB 70 Kč
2 GB 120 Kč
4 GB 200 Kč

Nordic Telecom kromě zvýhodněného Mobilního internetu nabízí do konce října za výjimečných podmínek vysokorychlostní Nordic 5G internet na doma a Nordic TV. V rámci podzimní kampaně mohou všichni noví zákazníci získat tyto služby s padesátiprocentní slevou na čtvrt roku. 

Nordic Telecom je telekomunikačním operátorem s vlastními sítěmi v pásmech 3,7 GHz a 420 MHz a napříč skupinou obsluhuje více než sto tisíc zákazníků. V aukci pásma 3,7 GHz získal jako jediný účastník dva bloky spektra. Na nich staví a jako první spustil moderní 5G síť, která nabízí kvalitní pevné vysokorychlostní internetové připojení vzduchem. V budoucnu tato síť umožní i superrychlé 5G datové mobilní přenosy. V pásmu 420 MHz buduje vlastní LTE síť. Současně, prostřednictvím partnerských sítí, působí jako plnohodnotný virtuální mobilní operátor. Společnost je součástí investiční skupiny Nordic Investors, jejím minoritním akcionářem je J&T Private Equity Group.

ww.nordictelecom.cz