Huawei otevřel v Shenzhenu první vlajkový obchod

V srdci pulzujícího technologické parku MixC World v Shenzhenu otevřel Huawei svůj první vlajkový obchod s přímým prodejem. Místo se připravovalo již od roku 2017 a jeho celková rozloha dosahuje 1300 metrů čtverečních. Zákazníci si mohou vyzkoušet nejnovější a nejkomplexnější produkty společnosti Huawei, zažít nejrychlejší připojení 5G a zároveň relaxovat nebo se setkávat s přáteli.

„Shenzhen je mezinárodní technologické a inovační centrum, věříme, že se vlajkový obchod Huawei stane novým propojovacím centrem mezi Huawei a zákazníky,“sdělil Richard Yu, generální ředitel Huawei Consumer Business Group a dodal: „MixC World je úžasné místo, kde se móda, technologie a nekonvenční umění propojují a kde se náš vlajkový obchod stane obývacím pokojem sloužícím k setkávání spotřebitelů.“

Neviditelné komunitní náměstí

Obchod je koncipovaný jako třípodlažní rodinná budova inspirovaná designem městských náměstí. Budova je převážně prosklená s vysokou propustností světla a zaoblenými rohy.

Obývací pokoj Huawei

Kromě relaxování a setkávání s přáteli jsou pro zákazníky připraveny bezplatné kurzy fotografování a videotvorby pořádané komunitou Huawei. Návštěvníci se také mohou zúčastnit sportovních a zdravotních aktivit nebo se setkat s místními umělci. Pro technické nadšence nebo vývojáře aplikací jsou k dispozici techničtí odborníci. 

Obchod má 120 zkušených konzultantů, kteří se připojili k Huawei z různých oborů, jako je hotelnictví, letectví, umění atd. Mohou zákazníkům poskytnout vícejazyčné služby, včetně nákupu, údržby nebo školení.

„Už to není maloobchod, je to komunitní prostor otevřený pro všechny. Spotřebitelé mohou přicházet a tvořit, učit se o nejpokročilejších technologiích a trendech, “ řekl Herman Zhu, CMO Huawei Consumer Business Group.

Chytřejší a ekologičtější budova

„Obchod obsahuje nové technické inovace společnosti Huawei, díky nimž je budova inteligentnější a šetrnější k životnímu prostředí,“ řekl Richard Yu.

5G je zapnuto. Celý obchod je pokrytý 5G sítí a zákazníci se tak mohou super rychle připojit k internetu.

Aby se zákazníci cítili co nejlépe, je obchod vybaven inteligentním systémem kontroly prostředí založeným na technologii Hilink společnosti Huawei, který může automaticky upravovat jas, teplotu a vlhkost v místnostech. Díky tomu se budou všichni návštěvníci cítit skvěle v každé části budovy.
Více informací o produktech Huawei naleznete na https://consumer.huawei.com/cz

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SKO Huawei Consumer Business Group
Produkty a služby Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a využívá je třetina světové populace. V roce 2018 se společnost umístila na 2. místě v dodávkách chytrých mobilních telefonů. Patnáct R&D (výzkumných a vývojových) center bylo založeno v USA, Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně. Huawei Consumer BG je jednou ze tří business divizí společnosti a soustřeďuje se na smartphony, PC a tablety, wearables a cloudové služby apod. Globální síť Huawei je postavena na 20 letech bohatých zkušeností v telekomunikačním průmyslu a jejím cílem je přinášet nejnovější technologie spotřebitelům na celém světě.