Zyxel na veletrhu BBWF 2019 představí nové produkty WiFi 6, technologii standardu 10G PON a řízené WiFi řešení.

14. října 2019 – Společnost Zyxel Communications dnes oznámila rozšíření portfolia produktů standardu WiFi 6 (11ax) a představila úplně nové řízené WiFi řešení MPro Mesh™ a komplexní řešení standardu 10G PON. Všechny tyto novinky poskytovatelům služeb umožní maximalizovat potenciál jejich sítí a poskytovat zákazníkům připojení multigigabitovou rychlostí. Společnost Zyxel bude uvedená řešení prezentovat na nadcházejícím veletrhu Broadband World Forum (BBWF) v Amsterdamu na stánku F38.

WiFi 6 pro všechny možné způsoby nasazení

Rozšířené portfolio produktů značky Zyxel, které jsou kompatibilní se standardem WiFi 6, přináší WiFi multigigabitové rychlosti, dokáže podporovat více zařízení současně a pro maximální flexibilitu nasazení zahrnuje modely využívající DSL, Ethernet, aktivní optickou síť, pasivní optickou síť a extendéry. Společnost Zyxel ve světové premiéře na veletrhu představí také řešení MPro Mesh™, které spojením osvědčených kvalit jejího řízeného WiFi řešení se standardem EasyMesh poskytuje vysoce výkonnou celoplošnou WiFi s ještě větší kompatibilitou hardwaru. 

„Se stále rostoucím počtem zařízení mezi koncovými uživateli exponenciálně stoupají i nároky na šířku pásma, s nimiž musí držet krok sítě poskytovatelů služeb,“ uvádí Martin Bratičák, Regional Director CEE ve společnosti Zyxel. 

„Naše nejnovější produkty proto byly navrženy s ohledem na tento vývoj. Ať už zákazníci požadují ultrarychlou WiFi v celé domácnosti nebo spolehlivé a bezproblémové připojení na cestách, vždy máme řešení, díky němuž poskytovatelé služeb dokáží zajistit multigigabitové připojení, ať už se jejich zákazníci nacházejí kdekoli.“ 

Řešení 10G PON pro maximální využití kapacity sítí

Návštěvníci expozice společnosti Zyxel se budou moct seznámit také s úplně novým optickým linkovým terminálem (OLT) 10G PON a optickým síťovým terminálem (ONT) 10G PON, které poskytovatelům služeb umožňují zajistit skutečně gigabitové připojení domácností. Mezi exponáty jistě zaujme i nejnovější model jednotky G.fast 212 MHz Distribution Point Unit (DPU), pomocí které lze gigabitové širokopásmové připojení zajistit i tam, kde se nevyplatí instalace optických kabelů. 

Pevný bezdrátový přístup pomocí standardu 5G NR 

A v neposlední řadě bude na stánku společnosti Zyxel k vidění také technologie standardu 5G New Radio (NR), která podporuje širokou paletu zařízení, služeb a způsobů nasazení páté generace bezdrátových systémů. Tato řešení jsou součástí komplexního portfolia produktů společnosti Zyxel pro pevný bezdrátový přístup (FWA), která slouží k připojení multigigabitovou rychlostí po stávajících mobilních sítích.

Na veletrhu Broadband World Forum 2019, který se koná na amsterdamském výstavišti RAI od úterý 15. října do čtvrtka 17. října, společnost Zyxel najdete na stánku F38. Bližší informace jsou k dispozici na stránkách bbwf.zyxel.com.

O společnosti Zyxel Communications

Společnost Zyxel Communications připojuje svět k internetu již 30 let, vždy s důrazem na inovace a zákazníka. Díky schopnosti adaptovat a inovovat síťové technologie patříme mezi leadery v oblasti konektivity pro telekomunikační společnosti, poskytovatele služeb, organizace i domácí uživatele.

O vůdčí globální pozici společnosti Zyxel na komunikačním trhu svědčí mimo jiné:

působnost ve 150 zemích celého světa,

1 500 oddaných zaměstnanců,

700 000 organizací, které díky našim řešením fungují chytřeji,

100 milionů zařízení propojujících svět.

Vytváříme sítě budoucnosti, čímž pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.

Klikněte zde a přihlaste se k odběru našeho newsletteru pro poskytovatele služeb.

Sledujte nás na síti LinkedIn