Dejte svým fotkám život rychle a snadno i na cestách!

Žijeme v multimediálním světě. Prakticky každý z nás denně používá chytrý mobil a s tím souvisí i nárůst obliby fotografování. Nejvíce fotek přitom pořizujeme na dovolené, kde ale většinou nemáme možnost nechat si fotky kvalitně vytisknout, takže se musíme spokojit pouze s virtuální podobou našich úlovků na displejích mobilních zařízení. Společnost HP však díky své kapesní fototiskárně Sprocket 200 nabízí šikovné řešení i pro milovníky klasické fotografie.

V Praze, 17. října 2019 — Sprocket 200 od HP je už druhou generací miniaturní tiskárny, jejíž první verze byla na trh uvedena před třemi lety. Jak již samotný název napovídá, jedná o zařízení s velmi kompaktními rozměry (80 x 117 x 25 mm) a váhou pouhých 172 gramů, takže se vejde i do kapsy, přičemž velikostí je srovnatelné s mobilním telefonem. Právě tyto atributy dělají ze Sprocketu 200 skvělého parťáka na cesty.

Hlavním funkčním pilířem malé tiskárny s atraktivním designem je skvělá konektivita s mobilními telefony. Souhra mezi tiskárnou a telefonem probíhá prostřednictvím intuitivní aplikace HP Sprocket, jež nejen zajistí spojení mezi jednotlivými zařízeními, ale zároveň funguje i jako software pro úpravu a tisk fotek.

Dalším benefitem „tiskárny do kapsy“ je skutečnost, že Sprocket 200 funguje bez nutnosti doplňovat tonerové kazety. Tisk je totiž zabezpečován pomocí technologie Zink, která k zabarvení využívá speciální termo papír se třemi vrstvami. Ten zároveň funguje jako samolepka, takže je možné vytištěnou fotografii ihned vylepit – například do rodinného alba nebo na pohlednici. 

Druhá generace tiskárny Sprocket navíc přináší i několik nových vylepšení. Těm dominuje funkce, díky níž je možné, aby se k tiskárně připojilo více uživatelů najednou. Vedle toho Sprocket 200 zaručuje i kvalitnější a ostřejší tisk.

Fotografická tiskárna HP Sprocket 200 je dostupná za výrobcem doporučenou cenu 3 299 Kč. Součástí balení je i je 10 listů samolepícího fotopapíru HP ZINK.

O společnosti HP

Společnost HP Inc. vytváří technologie, které zlepšují život lidem po celém světě. Prostřednictvím našeho portfolia produktů a služeb osobních počítačů, tiskáren a řešení pro 3D tisk vytváříme zážitky, které ohromí. Další informace o společnosti HP Inc. jsou k dispozici na webových stránkách www.hp.com.

www.hp.com/go/newsroom 

 

Označeno tagem