Společnost ADATA uvádí na trh tenkou a stylovou powerbanku T10000

Taipei, Tchaj-wan – 17. října 2019 – ADATA Technology (Taiwan Stock Exchange: 3260.TWO), přední výrobce vysoce výkonných DRAM modulů, NAND Flash produktů a mobilního příslušenství s potěšením oznamuje, že na trh uvádí novou powerbanku ADATA T10000. Díky svému štíhlému profilu a kapacitě 10 000 mAh je model T10000 lehce přenosný a zároveň disponuje dostatečnou kapacitou. 

Doporučená koncová cena:
Powerbanka T10000 – 329 Kč  

S tloušťkou pouhých 15 mm (méně než smartphone) schováte model T10000 snadno v jakékoliv tašce nebo kapse. Povrchová úprava s texturou činí powerbanku příjemnou na pohled i dotek, a zároveň zabraňuje vzniku nevzhledných otisků prstů. Dva USB porty s výstupním proudem až 2,0 A umožňují uživatelům T10000 rychle nabíjet až dvě zařízení najedou, čímž ušetří drahocenný čas.

Díky vysoce kvalitním lithium-polymerovým bateriím, pevnému a ohnivzdornému pouzdru a vícenásobné ochraně obvodů nabízí model T10000 stabilní výkon, odolnost a bezpečnost. Bezpečný provoz zaručují ochranná opatření proti přebití, nadměrnému vybití, přehřátí, zkratu a přepětí na vstupu i výstupu.

Přesná dostupnost powerbanky ADATA T10000 se může lišit v závislosti na daném regionu. Chcete-li se dozvědět více o dostupnosti a cenách na konkrétních trzích, obraťte se, prosím, na nejbližší zastoupení nebo na nejbližšího prodejce společnosti ADATA, které můžete nalézt na adrese http://www.adata.com.

O společnosti ADATA – Inovujeme budoucnost

Společnost ADATA Technology je druhým největším prodejcem paměťových modulů DRAM na světě, patří mezi 20 nejvýznamnějších mezinárodních značek pocházejících z Tchaj-wanu a drží více než 500 patentů souvisejících s pamětmi. Mezí hlavní produktové řady společnosti ADATA patří paměťové moduly, USB flash disky, paměťové karty, SSD disky a přenosné pevné disky. Produkty společnosti ADATA získaly díky svému zaměření na inovaci, kvalitu a výkon mezinárodní uznání a ocenění, včetně cen iF Design, Red Dot Design, CES Innovation, Good Design, COMPUTEX Best Choice a Taiwan Excellence. Maskotem značky ADATA je kolibřík, který vyjadřuje hbitost společnosti, s jakou je schopna inovovat a zlepšovat životy lidí prostřednictvím technologie. Další informace naleznete na adrese http://www.adata.com.