Mall.cz otevřel první speciálku v Praze v Holešovicích. Výrazně zlevněné telefony a další produkty se slevami desítky procent přilákaly obrovské množství zákazníků

Praha, 20. října 2019 Mall.cz otevřel v sobotu 19. října v 15 hodin v pražských Holešovicích prodejnu Mall Shop, která prošla kompletní rekonstrukcí. Běžnou výdejnu zásilek e-shop přeměnil během čtyř týdnů na svou první speciálku zaměřenou na prodej mobilních telefonů, tabletů a příslušenství. V den otevření si zákazníci mohli pořídit výrazně zlevněné vybrané smartphony a využít i další zajímavé slevové akce. Někteří na své vybrané produkty čekali již od předešlého dne, tedy i více než 20 hodin. Zákazníci vytvořili nekonečnou frontu.

Nový showroom nabízí více než 250 vystavených modelů mobilních telefonů a tabletů napříč značkami. Zastoupen je mimo jiné Apple, Asus, Epico, Honor, Huawei, Nokia, Samsung, Xiaomi a další. V nabídce showroomu jsou kromě mobilních telefonů a tabletů také nositelná elektronika, chytré náramky a hodinky nebo třeba robotické vysavače a další přístroje do chytré domácnosti. Přímo v prodejně najdou zákazníci vždy aktuální novinky mobilních telefonů napříč značkami, které si budou moci v klidu osobně vyzkoušet a zároveň si je i hned odnést s sebou. Výrobky budou na prodejně dostupné skladem. 

Pražská prodejna je naše první speciálka. Jde o kombinaci výdejny a prodejny, kde se zákazník snadno a rychle dostane k sortimentu kolem mobilních telefonů, tabletů a veškerého příslušenství,“ říká Olda Bajer, CEO Mall Group, a doplňuje: „Jde o pilotní projekt, další prodejnu otevřeme do konce roku například v Žilině na Slovensku. A další města budou následovat.“  

Dvacet nejrychlejších získalo Apple iPhone 8 s interní pamětí 64 GB s 50% slevou. 100 kusů Honor 20 Lite, 4 GB/128 GB, vyšlo po započtení slevy na 4 790 korun. Chytré hodinky Galaxy Watch 42mm od Samsungu byly k dispozici v počtu třiceti kusů, a to za cenu 3 990 korun. O polovinu výhodněji získaly zákazníci také 20 kusů Xiaomi Redmi 7A Matte Black 2GB/16GB. Pro prvních 20 zájemců byl v nové prodejně připraven také robotický vysavač Xiaomi Roborock Xiaowa za 4 245 korun. Na chytré náramky a hodinky byla sleva až 50 %. 100 kusů Xioami Mi Band 3 nakoupili zákazníci s 50% slevou za 375 korun. Každý zákazník měl nárok na jeden zlevněný smartphone a jeden kus další zlevněné elektroniky. 

Více informací je k dispozici na stránce https://www.mall.cz/otevreni-praha

O Mall Group / Poznámka pro editory:

Mall Group je největší e-commerce skupina střední a východní Evropy, jejíž portfolio kombinuje čtyři hlavní oblasti: tradiční e-commerce, online prodej potravin, internetovou televizi a finanční služby pro internetové nakupování. Působí v sedmi zemích a s více než dvěma tisící zaměstnanci nabízí své služby 90 milionům obyvatel střední a východní Evropy. Během roku 2018 doručila svým zákazníkům více než 7,1 milionu objednávek. Strategií Mall Group je vytvořit kolem samotného nákupu celou platformu rozšiřujících služeb a funkcí, aby se stala synonymem pro e-commerce skupinu 21. století. Je spoluvlastněná skupinou PPF, Danielem Křetínským s Patrikem Tkáčem a investiční skupinou Rockaway, se zakladatelem Jakubem Havrlantem.

Více informací na http://mallgroup.com/ a https://www.mall.cz/o-mall-group.