LAMAX GPS Locator vám pomůže nalézt, co jste ztratili

Neradi hledáte cokoliv, co nejde prozvonit? Pak si své cennosti, tedy zejména ty objemnější, můžete nechat sledovat GPS lokátorem.

Praha, 23. října 2019 – LAMAX Electronics (LAMAX), úspěšný výrobce audiovizuální elektroniky, představuje LAMAX GPS Locator, který vám dodá klid na duši tím, že i zdánlivě ztracené můžete snadno nalézt. 

 

Malý a vodotěsný vysílač GPS signálu má silnou baterii (3,7V Li-Ion), která díky své kapacitě 1 000 mAh vydrží na jedno nabití běžet až 10 dní v kuse. Využití najde nejen u majitelů psů a koček, kterým můžete 36 gramů vážící zařízení vložené do přiloženého silikonového pouzdra pověsit na krk a v případě, že se zaběhnou, pak pomocí související aplikace LAMAX Tracking snadno zjistíte jejich aktuální přesnou polohu. To samé platí pro rodiče dětí nebo cestující se zavazadly, která se při cestování „ráda“ ztrácejí.

V uvedené aplikaci si navíc můžete nastavit tzv. bezpečné zóny, v nichž se sledovaný subjekt může nacházet a jejichž hranice by bez vašeho vědomí neměl překračovat. Využití si v tomto případě lze představit třeba u zmíněných mazlíčků nebo u vzácných automobilových nebo motocyklových veteránů, jež jsou právě uskladněny v garáži, kterou nemůžete jiným způsobem 24 hodin denně sledovat. Pokud se GPS lokátor pohybuje mimo předem definované souřadnice, v okamžiku vás upozorní na váš smartphone.

Přímo na těle přístroje se nachází SOS tlačítko pro snadné a rychlé spojení s přednastavenými kontakty, a integrován zde máme i mikrofon a reproduktor pro realizaci telefonních hovorů. Zabezpečení citlivých dat je pak řešeno jejich lokalizací na vlastních serverech značky LAMAX, na kterých budou tyto informace v naprostém bezpečí. Tyto servery se fyzicky nacházejí v srdci Evropy a splňují mezinárodní certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD. V aplikaci LAMAX Tracking si zpětně prohlédnete až tříměsíční historii sesbíraných dat, případně si můžete zkontrolovat pohyb zařízení LAMAX GPS Locator minutu po minutě.

Minimální rozměry LAMAX GPS Locatoru (52 x 38 x 16 mm) zajišťují, že si ho zloději v odcizovaném předmětu, jako je například auto, jen tak nevšimnou. Zařízení dále splňuje standard IP67 pro voděodolnost, což znamená až 30 minut pod vodou – pokud se například váš pes rozhodne, že se s lokátorem na krku vykoupe.

Součástí balení je také přednabitá SIM karta od operátora T-Mobile s kreditem 10 Kč, který stačí přibližně na týden provozu. Do 50 Kč (a přibližně 50 MB spotřebovaných dat) vám pak bude stačit na měsíční provoz sledovacího zařízení, pro které navíc nepotřebujete žádnou zvláštní paušální smlouvu. A když už má lokátor tendenci se vybít, upozorní vás na to pomocí smartphonu, tak abyste ho stihli včas nabít.

Zařízení LAMAX GPS Locator zakoupíte na českém trhu za doporučenou maloobchodní cenu 2690 Kč včetně DPH. Více informací o něm naleznete zde:
https://lamaxshop.cz/cs/inteligentni-elektronika/798-lamax-gps-locator-8594175353525.html

O společnosti LAMAX

Jsme LAMAX Electronics. Jsme výrobci elektroniky, kterou budeš chtít používat každý den. Ať si nasadíš sluchátka, zapneš reprák, natočíš svůj trip nebo použiješ jiný produkt – buď si jistý následujícím. Naše kousky jsou maximálně ready to use. Třeba k akční kameře u nás dostaneš celý set příslušenství. Proč? Protože tě netlačíme rovnou do dalšího nákupu. Taky neexperimentujeme s posledními hi-tech výstřelky. Místo toho přinášíme spolehlivé produkty za férovou cenu s dlouhou výdrží a super odolností. Prostě takové, co s sebou můžeš mít nonstop.