Huawei představuje stylový fitness náramek Band 4

Huawei uvádí na trh nový sportstracker Huawei Band 4. Ten se pyšní barevným dotykovým displejem o velikosti 0,96“ (2,4 cm) s rozlišením 160×80 pixelů. Stylový fitness náramek potěší všechny milovníky aktivní zábavy, a to díky své schopnosti změřit celou škálu sportovních aktivit. Huawei Band 4 se může pochlubit voděodolností 5 ATM a dokáže proto sledovat také vaše plavecké výkony. Nechybí ani inteligentní snímání srdečního tepu pomocí Huawei TruSeenTM3.0 nebo technologie Huawei TruSleepTM 2.0, která monitoruje spánkovou aktivitu uživatele a následně pomáhá ke kvalitnějšímu spánku.
Velkou předností sportstrackeru je také vysoké uživatelské pohodlí, které nabízí. Při standardním používání vydrží baterie přístroje až 9 dní. Pohodlné je i jeho nabíjení, stačí totiž náramek jednoduše rozpojit a dobít pomocí USB.

Huawei Band 4 bude na českém trhu dostupný ve třech barevných provedeních – Graphite Black (černá), Sunrise (oranžová) nebo Pearl White (bílo-růžová). Náramek bude v prodeji za cenu 999,- Kč.