CyberPower uvádí na trh nový vysoce účinný, ekologicky šetrný model záložního zdroje online UPS pro kancelářská prostředí a datová centra

Praha, 30. října 2019 – Společnost CyberPower, přední světový výrobce záložních napájecích řešení, uvádí na trh nový model online zdroje nepřerušovaného napájení (UPS) OL6KERTHD o výkonu 6 kVA/6 kW určený především pro datová centra a kanceláře. Zdroj s dvojitou konverzí a online topologií poskytuje čistě sinusový výstup s účiníkem 1. Při výpadku síťového napájení dokáže udržet v provozu až 7 zařízení připojených k výstupním zásuvkám UPS. Baterie jsou vyměnitelné za provozu a jejich kapacitu lze navýšit přídavnými bateriovými moduly. Technologie GreenPower UPS™ minimalizuje spotřebu energie a systém správy baterií optimalizuje jejich životnost. Díky stabilnímu a bezpečnému provedení baterií průmyslové třídy je zdroj vhodný pro kritické aplikace.

Zdroj CyberPower OL6KERTHD s on-line topologií s dvojitou konverzí dodává čisté sinusové výstupní napětí. Je určený k zajištění ochrany napájení pro IT zařízení, servery, pracovní stanice, NAS/úložná zařízení, telekomunikační zařízení, síťové prvky, bezpečnostní/nouzové a dohledové systémy. Uplatnění nalezne v mnoha různých prostředích, zejména v serverovnách a datových centrech, v malých firmách a (domácích) kancelářích, ve výrobních provozech a provozním zázemí, v maloobchodu, dopravních uzlech apod. 

Technologie dvojité konverze zajišťuje vysokou kvalitu výstupu i při kompaktních rozměrech. Servisním přemosťovacím přepínačem (bypass) v případě potřeby ručně bezpečně přepneme napájení přímo na rozvodnou síť, což umožňuje provádět rychlou údržbu bez přerušení provozu připojených zařízení. UPS umožňuje výměnu baterií za provozu (hot swap). Lze k němu připojit také externí bateriový modul pro prodloužení doby provozu a je možné jej propojit i se záložními generátory. Životnost baterií prodlužuje patentovaná optimalizační technologie, která vyvažuje napětí v bateriové sestavě. 

UPS zdroj CyberPower OL6KERTHD je vybavený ochranami proti přetížení, přepěťovým špičkám a přepěťovým rázům a elektromagnetickému a radiovému rušení. Je vybavený jak výstupní svorkovnicí, tak 6 zásuvkami, z toho 3 pro důležitá zařízení a 3 pro méně důležité účely. 

Základní provozní informace jako druh provozu, stav napájení, stav baterie a stav zátěže nebo upozornění na poruchu a jiná a varování se zobrazují na informačním grafickém LCD panelu. K nastavení a ovládání UPS lze použít výrobcem dodávaný software PowerPanel® Business při připojení přes USB port nebo sériový port RS232, případně vzdáleně přes SNMP/HTTP s doplňkovou síťovou kartou.

Klíčové vlastnosti UPS CyberPower OL6KERTHD:

 • Zdroj nepřerušeného napájení s celkovým výkonem 6 kVA/6kW 
 • Provedení pro montáž do racku
 • Ochrana proti přetížení, rázům, špičkám a rušení
 • Možnost použití společně se záložním generátorem
 • Volitelné přídavné baterie pro prodloužení doby provozu
 • UPS typu on-line s dvojitou konverzí
 • Výstup s čistým sinusovým průběhem
 • Technologie GreenPower UPS™ a lepší provozní účinnost (cos φ = 1)
 • Certifikace ENERGY STAR
 • Výměna baterií za provozu
 • Certifikace „Cisco kompatibilní“
 • Grafický stavový LCD displej
 • Z výroby vybaven porty pro připojení přes USB, sériový port a RJ45pro SNMP/HTTP
 • Ovládací software PowerPanel® pro správu napájení

Bližší specifikace produktu je zde:

https://www.cyberpower.com/eu/cs/product/sku/OL6KERTHD  

O společnosti CyberPower

CyberPower je přední světový dodavatel profesionálních řešení pro zálohování napájení. Dodává spolehlivé záložní napájecí zdroje, aplikace pro správu napájení a příslušenství pro stolní počítače, pracovní stanice, servery a počítačové sítě. Společnost CyberPower má zastoupení v Evropě, Severní Americe, Asii a Rusku. CyberPower je druhým největším dodavatelem pro maloobchodní segment v Severní Americe. Další informace o společnosti CyberPower a jejích produktech naleznete na internetových stránkách: 

www.cyberpower.com a video kanálu https://www.youtube.com/user/MyCyberPower.