Alza spouští vánoční soutěž o Škodu Karoq

Praha, 4. 11. 2019 – Alza přináší zákazníkům ještě před Vánocemi soutěž o velmi lákavou cenu – luxusní vůz Škoda KAROQ v hodnotě téměř 760 000 Kč s DPH. Výherce tak může nový rok rozjet s novým stylovým vozem od Alzy.

Soutěž, kterou firma pořádá ve spolupráci se švýcarskou společností Logitech (výroba počítačového příslušenství), startuje dnešním dnem. Komunikace poběží na webu http://www.alza.cz a sociálních sítích. Princip hry je velice jednoduchý – stačí pouze nakoupit pod svou registrací v Alze jakýkoli produkt značky Logitech (tedy např. i myš za 199 Kč). Následně zájemce na webu soutěže www.alza.cz/kup-logitech  klikne na CHCI SOUTĚŽIT a vloží číslo dané objednávky. Čím více jednotlivých objednávek na produkty zn. Logitech zákazník vytvoří, tím větší šanci na výhru má.

Soutěžit se bude do 5. ledna 2020, losování proběhne následně 8. ledna 2020 v dopoledních hodinách. Výherce pak bude kontaktován za účelem slavnostního předání vozu na Alza Showroomu v Praze Holešovicích.

Stylové kompaktní SUV Škoda KAROQ s motorem 1,5 TSI 110 kW, sedmi stupňovou automatickou převodovku a 17″ koly z lehké slitiny Triton v barvě šedá Quartz metalíza bude vystaveno koncem týdne (až do konce roku) přímo u Showroomu Alzy v pražské holešovické tržnici, kam se na něj kdokoli ze soutěžících může přijít podívat. Celková cena nakonfigurovaného vozidla činí 758 900 Kč vč. DPH. 

Soutěž je určena výhradně zákazníkům společnosti Alza s registrací a nevztahuje se na objednávky stornované či vrácené a neuhrazené zboží.

Více informací o soutěži zde: www.alza.cz/kup-logitech.

O společnosti Alza.cz a.s.: 

Lídr internetového trhu a udavatel trendů, taková je Alza. Svědčí o tom nejen rekordní obraty roku 2018, ve kterém Alza utržila 25 miliard Kč bez DPH, ale také řada inovací na poli e-commerce (unikátní samoobslužné Prodejny budoucnosti, doručování do tzv. Alza HomeBoxu, platba a prodej BTC a LTC ve vlastních platebních automatech, nabídka elektromobilů on-line, zavedení unikátních služeb Třetinka, Zkušebka, výuka na VŠE, výrobky vlastní značky AlzaPower, expanze do Maďarska, Rakouska a další). Alza doručuje své zboží i o víkendu, kdy jsou také otevřeny všechny její provozovny. Zákazníci si mohou své objednávky vyzvednout v široké síti samoobslužných AlzaBoxů. Firma také nabízí klubový program Alza Premium,. Za své úspěchy získala řadu ocenění, například Nejdůvěryhodnější značka mezi prodejci elektra, Křišťálovou Lupu, MasterCard Obchodník roku atd. Společnost se chová odpovědně, v loňském roce podpořila 64 neziskových organizací. Nejdůležitější Alza milníky naleznete zde.