Teplovodivá pasta EVOLVEO PTERO TC 1 s vysokou vodivostí 13,4 W/mK

Pro náročné taktovače i běžné uživatele

7. 11. 2019 – EVOLVEO uvádí na trh kvalitní teplovodivou pastu PTERO TC 1 s vynikající vodivostí 13,4W/mK zajišťující perfektní odvod tepla od CPU nebo GPU. Díky tomu je pasta vhodná i pro přetaktování. Teplovodivá pasta je na bázi silikonu, je tudíž elektricky nevodivá bez rizika zkratu a bezpečná pro použití se všemi typy chladičů.  Účinnost se časem nesnižuje a je schopná si udržet vodivost a provozní vlastnosti až po dobu 8 let.

V balení je přibalena špachtle pro snadné rozetření a čistící ubrousek.

Dostupnost a cena
Teplovodivá pasta EVOLVEO PTERO TC 1 je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 199 Kč včetně DPH. 

Specifikace:

Vodivost: 13,4 W/mK
Viskozita: 90,000 mPa.s
Hustota: 2,5 g/cm3
Provozní teplota: -30~250°C
Hmotnost: 2 g

Web: 

https://www.evolveo.com/cz/chetx1

Facebook: https://www.facebook.com/evolveoeu

EVOLVEO je značka elektroniky, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na oblasti digitálního domova, osobní elektroniky a herních produktů. Značka je zaměřena na muže, kteří se zajímají o spotřební elektroniku nebo informační technologie, požadují trendové produkty a hledají ekonomicky výhodnější řešení vzhledem k nabídce velkých nadnárodních značek. Rozvoj, distribuci a servis EVOLVEO zajištuje mezinárodní tým ve více než deseti zemích. 
EVOLVEO podléhá řízení jakosti dle normy ISO 9001.