Nová varianta L2+ switche napájená 18-48V DC

Česká republika, Praha – 14. listopadu 2019 – Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, uvádí na český trh nový řízený 24 portový switch T2600G-28TS-DC, který patří do skupiny podnikových switchů JetStream. Switch uvítají především poskytovatelé internetového připojení (ISP). 

Zařízení JetStream T2600G-28TS-DC společnosti TP-Link poskytuje vysoký výkon, výkonné funkce L2 a L2+, jako jsou statické směrování, podnikovou úroveň QoS, pokročilé bezpečnostní strategie a řadu funkcí pro ISP. Funkce IP-MAC-Port-Binding (IMPB) a Access Control List (ACL), ochranu před útoky ARP a Denial of Service (DoS), atd. Řízení kvality služeb (QoS, L2 až L4) poskytuje vylepšené funkce správy provozu pro snadnější a rychlejší přenosy dat a funkce OAM a DDM pak usnadňují správu sítě. Navíc snadno použitelné rozhraní pro správu webových stránek spolu s CLI, SNMP a Dual Image přináší rychlejší nastavení a konfiguraci s menšími prostoji. 

Zabezpečení sítě

T2600G-28TS-DC poskytuje připojení IP-MAC-Portů, zabezpečení portů, ovládání Storm a DHCP Snooping, které chrání před bouřkami, útoky ARP atd. Může také chránit před útoky DoS snadněji než kdykoli předtím. Funkce Seznamy řízení přístupu (ACL, L2 až L4) navíc omezuje přístup k citlivým síťovým zdrojům tím, že odmítá pakety na základě zdrojové a cílové MAC adresy, IP adresy, portů TCP/UDP a dokonce i VLAN ID. Přepínač navíc podporuje autentizaci 802.1X, která se používá ve spojení s serverem RADIUS/Tacacs +, aby vyžadovala některé ověřovací informace před povolením přístupu do sítě.

Pokročilé funkce QoS

Integrace hlasové, datové a obrazové služby do jedné komunikační linky může zajistit, že hlas a video jsou vždy jasné, hladké a bez chvění, a to pomocí různých prostředků včetně IP nebo MAC adresy, čísla TCP nebo UDP portu, atd. Ve spojení s Voice VLAN mohou hlasové aplikace dosáhnout plynulejšího výkonu.

Bohaté funkce L2 a L2+

T2600G-28TS-DC podporuje kompletní sestavu funkcí L2, včetně 802.1Q VLAN, port zrcadlení, STP/RSTP/MSTP, protokol řízení agregace spojení a funkci řízení průtoku 802.3x. Kromě toho poskytuje přepínač pokročilé funkce pro údržbu sítě, jako je detekce Loopback, diagnostika kabelů a IGMP Snooping. IGMP snooping zajišťuje, že switch inteligentně posune multicastový tok pouze příslušným účastníkům, zatímco omezení a filtrování protokolem IGMP omezuje každého účastníka na úrovni portu, aby se zabránilo neoprávněnému vícenásobnému přístupu. Navíc T2600G-28TS-DC podporuje L2+ funkci – statické směrování, což je jednoduchý způsob, jak zajistit segmentaci sítě s interním směrováním přes přepínač a napomáhá efektivnějšímu síťovému provozu.

Funkce pro ISP

T2600G-28TS-DC podporuje řadu funkcí pro ISP, jako jsou OAM 802.3ah, DDM, sFlow, QinQ, vkládání L2PT PPPoE ID, autentizace IGMP atd. 802.3ah OAM a funkce Device Link Detection Protocol (DLDP) mohou zlepšit monitorování a odstraňování problémů s ethernetovými sítěmi, což usnadňuje správu sítě. Funkce DDM (Digital Diagnostic Monitoring) pomáhá sledovat stav modulů SFP a konfigurovat nastavení alarmů, varování, teplotních limitů, úrovně napětí, limity předpětí, limity výkonu TX a RX.

Klíčové vlastnosti TL-SL1218MP:

  • Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují plnou rychlost přenosu dat
  • L2+  funkce – statické směrování pomáhá směrovat interní provoz pro efektivnější využití síťových zdrojů
  • IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, ověřování 802.1X a Radius poskytují robustní bezpečnostní strategie
  • L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují hlasové a video aplikace
  • Podpora protokolu IPv6 s duálním stackem IPv4/IPv6, sledováním MLD, vyhledáváním sousedů IPv6
  • Napájení stejnosměrným zdrojem 18-48V DC
  • Web, CLI (Console Port, Telnet, SSH), SNMP, RMON a Dual Image přinášejí bohaté zásady správy.

Více informací o produktu naleznete zde:

https://www.tp-link.com/cz/business-networking/managed-switch/t2600g-28ts-dc/#specifications 

O společnosti TP-Link

TP-Link je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než 100 zemích světa.
Za dominantní tržní podíl na čínském trhu a pozici největšího světového poskytovatele WLAN řešení
vděčí inovativnímu přístupu oddělení výzkumu a vývoje, efektivní produkci a kvalitnímu řízení. Portfolio společnosti TP-Link zahrnuje bezdrátové routery a adaptéry, bezdrátové přístupové body, 3G routery, ADSL modemy, powerline adaptéry pro sítě LAN po domácím elektrickém vedení, IP kamery, print servery, SOHO/SMB routery a SOHO/SMB switche. Další informace naleznete ve webové prezentaci společnosti na adrese www.tp-link.com/cz.

Technická podpora k produktům společnosti TP-Link je v provozu na e-mailech podpora@tplinkpartner.cz nebo support@tplinkpartner.cz. Pro technické dotazy lze využít také hotline na telefonním čísle (+420) 245 008 103