Úspěšná spolupráce Gebrüder Weiss se společností eD system

Praha 4. listopadu 2019 – eD system, přední distributor IT a spotřební elektroniky, získal v anketě Context ChannelWatch 2019 ocenění za nejlepší zákaznický servis a logistiku. V distribuci ke svým klientům využívá eD system služeb Gebrüder Weiss. „V anketě Context ChannelWatch 2019 získal eD system první místo hned ve dvou soutěžních kategoriích. Máme radost, že naše spolupráce přispívá i k zisku odborných ocenění našich klientů,“ říká Jan Kodada, ředitel obchodu a marketingu Gebrüder Weiss.

CONTEXT ChannelWatch je celosvětový online průzkum zaměřený na distributory a re-sellery. Poskytuje podrobné informace o chování, názorech a postojích prodejců. Již v roce 2015 se do průzkumu zapojilo více než 6 000 prodejců, anketa je pro distributory zdrojem cenných informací o prioritách prodejců nebo o jejich záměrech a aktuálních trendech na trhu.

V kategorii „Logistika“ a „Zákaznický servis“ se společnosti eD system dostalo nejvyššího ocenění v rámci České republiky. Gebrüder Weiss poskytuje tomuto distributorovi individuální logistické řešení postavené na základě požadavků eD systemu.

„eD system je naším dlouholetým klientem a naše spolupráce je příkladem individuálního a komplexního logistického řešení. Díky oboustrannému zájmu, koordinaci a profesionálnímu přístupu se nám daří poskytovat službu, se kterou je spokojen nejen samotný klient, ale především jeho vlastní zákazníci,“ říká Radomír Hrabovský, Branch Manažer pobočky Ostrava.

„Uvědomujeme si, že takového ocenění jsme zejména v logistice schopni dosáhnout jen se silným partnerem jako je Gebrüder Weiss CZ, který kvalitně doručuje zásilky našim zákazníkům jak v České Republice, tak i na Slovensku,“ říká Roman Dočkal, Manažer Logistiky eD system.

„Gratulujeme eD systemu k zaslouženému zisku jejich ocenění, vážíme si uznání a důvěry, které se nám od nich dostává. Těšíme se na pokračování našich obchodních vztahů,“ uvádí Jan Kodada.

O společnosti

Gebrüder Weiss zaměstnává více než 7 100 zaměstnanců ve 150 vlastních pobočkách a patří k předním přepravcům a logistickým firmám v Evropě. Zastřešen společností Gebrüder Weiss Holding AG se sídlem v rakouském Lauterachu sdružuje tento podnik kromě svých hlavních obchodních divizí, jimiž jsou pozemní přeprava, letecká a námořní přeprava a logistika, též řadu vysoce specializovaných oborových řešení a dceřiných společností – mj. logistické poradenství x|vise, tectraxx (oborový specialista pro high-tech firmy), dicall (komunikační řešení, průzkum trhu, školení), Rail Cargo (železniční přeprava) a balíkovou službu Gebrüder Weiss Paketdienst, spolupodílník rakouské společnosti DPD. Toto propojení umožňuje koncernu reagovat rychle a flexibilně na požadavky zákazníků. Zásluhou velkého množství ekologických, ekonomických a sociálních opatření je tento rodinný podnik s historií v oblasti přepravy dlouhou více než 500 let považován i dnes za průkopníka v otázce udržitelného hospodaření.

V České republice zaměstnává společnost Gebrüder Weiss na 367 zaměstnanců. Poskytuje tuzemské a mezinárodní pozemní přepravy, leteckou a námořní přepravu, skladovou logistiku a komplexní logistická řešení šitá na míru.  

Více informací o společnosti a jejích službách najdete také na https://www.gw-world.com/cz/news/press-releases/