Minimalistická sluchátka BML E-series E2: V jednoduchosti je krása

Praha, 18. listopadu 2019  – Značka BML electronics uvádí na český trh minimalistická bezdrátová sluchátka BML E-series E2, kterými mladá, ale již etablovaná značka BML rozšiřuje své portfolio. A která zajistí, že už nebudete muset dělat kompromisy mezi kompaktními rozměry a dlouhou výdrží. Zde totiž dostanete obojí.

BML E-series E2_Black_1.png

Bezdrátová sluchátka BML E-series E2 jsou propojena kabelem pouze navzájem, nikoliv se zdrojem zvuku. Zatímco spojení obou špuntů zaručuje, že se vám jeden z nich nikam nezatoulá, bezdrátové propojení se smartphonem nebo třeba notebookem umožňuje volný pohyb bez otravného zamotávání kabelů. A ty se, jak známo, zašmodrchávají rády a často.

Zkrátka a jednoduše, tahle sluchátka od BML podporují bezdrátovou technologii Bluetooth (konkrétně ve standardu 4.2), díky čemuž nabízejí dosah až deseti metrů. Mobil tak vůbec nemusíte mít u sebe, ale můžete ho odložit třeba na stůl, na lavici či do batohu, a sluchátka s ním spárovaná budou fungovat i nadále. Ovládací prvky navíc naleznete přímo na kabelu propojujícím špunty, což v kombinaci s funkcí handsfree znamená, že bez vytahování telefonu pohodlně přijmete i hovor. A kromě toho upravíte hlasitost přehrávaného obsahu nebo přepnete na další song.

Sluchátka dostupná v černém a bílém barevném provedení vydrží na jedno nabití fungovat až šest hodin, přičemž integrovaná baterie nabízí kapacitu 85 mAh a nabijete ji zhruba za dvě hodiny. Pro úplnost je třeba zmínit pohotovostní režim v délce přibližně 150 hodin a také podporu standardu Low Energy, která šetří energii v samotných sluchátkách i spárovaném telefonu.

V dané cenové kategorii nabízejí sluchátka BML E-series E2 až překvapivě vyvážený zvuk s hutnou basovou linkou, což oceníte hlavně při poslouchání skladeb svých oblíbených interpretů. I při vyřizování hovorů se však můžete těšit na kvalitní přenos s čistou reprodukcí hlasu člověka, s nímž jste právě ve spojení.

V balení naleznete kromě samotných sluchátek nabíjecí kabel s USB konektorem, manuál a také špunty do uší ve třech velikostech, z nichž si vyberete tu, která vám nejvíce sedí.

Bezdrátová Bluetooth sluchátka BML E-series E2 zakoupíte na českém trhu od listopadu 2019 za doporučenou maloobchodní cenu 799 Kč včetně DPH. Více informací o produktu můžete získat zde: https://www.bml-electronics.com/cs/produkty/e-series-e2/

O značce BML:
BML je mladá značka spotřební elektroniky, jež na evropském trhu nabízí moderní, a především kvalitní produkty za rozumnou cenu. Cílem není zákazníkovi nabídnout pouze funkční zařízení, ale také špičkovou technickou podporu a pomoc po celou dobu životnosti zakoupeného produktu. Elektronika BML je moderní, dostupná a především spolehlivá.