Štědré rozměry, výkonné funkce: MMD představuje nový super široký monitor Philips 439P9H

Praha, 19. listopadu 2019 – Společnost MMD uvádí na trh nový zakřivený SuperWide monitor Philips 439P9H. Model 439P9H s úhlopříčkou 43” rozšiřuje rodinu ultra širokých monitorů, do které patří i dříve představený úspěšný model s úhlopříčkou o velikosti 49”.  

Philips 439P9H nabízí skutečně štědře velkou pracovní plochu a technologii DisplayHDR 400. Monitor přináší i řadu technologií pro zvýšení produktivity, jako například zabudovanou USB-C dokovací stanici, Windows HelloTM vyskakovací kameru, MultiClient integrovaný KVM přepínač a velké množství funkcí pro zpříjemnění práce. 

Super široké sledování 

Monitor Philips 439P9H nabízí profesionálům z finančnictví, bankovnictví a ostatních sektorů vše, co potřebují pro opravdu efektivní pracovní den. Jeho štědrý formát 32:10 s rozlišením 3840 x 1200 bodů dokáže nahradit dvojici výkonných monitorů ve formátu 16:10. Zakřivení 1800R je navrženo tak, aby rozšiřovalo uživatelovo zorné pole, snižovalo rozptylování a nabízelo maximální komfort při sledování. Díky technologii MultiView a MultiClient zabudovaným KVM přepínači umožňuje Philips 439P9H aktivní zapojení a sledovaní dvou rozdílných zařízení současně. Navíc VESA certifikovaná technologie DisplayHDR 400 nabízí vynikající jas, barvy a kontrast pro nádherný obraz. A pro herní nadšence je monitor vybaven i technologií AdaptiveSync, umožňující hladké hraní bez trhání a sekání. 

Bezproblémové dokování

Pro všechny, kteří hledají cestu, jak zvýšit produktivitu, nabízí Philips 439P9H odpověď. Zabudovaná USB-C dokovací stanice, se schopností nabíjení, nabízí uživatelům řadu možností. Přitom stačí jediný USB-C konektor. Periferie jako je myš nebo klávesnice lze zapojit přímo do monitoru, stejně tak ethernetový kabel. Připojený notebook je možné takto přímo dobíjet. Konektivita zkrátka nebyla nikdy snazší a flexibilnější. 

Pohodlná práce

Philips 439P9H je vybaven řadou technologií pro ochranu zdraví uživatelů při dlouhých pracovních hodinách. LowBlue Mode chrání zrak před únavou, EasyRead nabízí příjemné čtení textu jako z papíru, Windows HelloTM kamera s rozeznáváním tváře umožňuje bezpečné přihlašování a díky ergonomickému stojanu si každý najde nejvhodnější pracovní pozici. 

Výkonný a produktivní Philips 439P9H bude na trhu dostupný v průběhu listopadu 2019 za doporučenou cenu 25 089 Kč (979 euro). 

Více informací o monitorech Philips:  https://www.philips.co.uk/c-m-pc/monitors

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená roku 2009 na základě licenční smlouvy mezi společnostmi Philips a TPV. Společnost MMD je 100% ve vlastnictví koncernu TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips na světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů
s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její hlavní sídlo je na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze. Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi hlavními IT distributory a prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí také na Tchaj-wanu. www.mmd-p.com