atlantis telecom uzavřel partnerství se společností Crestron

Nabídka špičkových AV řešení umožní českým zákazníkům doplnit své konferenční technologie o možnost inteligentního ovládání 

PRAHA, 19. listopadu 2019 – Společnost atlantis telecom, poskytovatel služeb v oblasti distribuce ICT technologií a vývoje softwaru na českém trhu, ohlásila partnerství s firmou Crestron, globálním dodavatelem inteligentních audiovizuálních řešení. Spolupráce je postavena na dodávkách a distribuci řešení se značkou Crestron firmám a organizacím z České republiky a Slovenska.

atlantis telecom tak odpovídá na poptávku partnerů a jejich zákazníků po tomto typu řešení doplňující portfolio atlantis. Crestron vyvíjí a dodává audio video produkty a řídící systémy, jež umožňují s pomocí intuitivního dotykového ovládání snadno a rychle nastavovat nejrůznější aspekty konferenčních místností včetně jejich rezervace, zatemnění, osvětlení, ozvučení, prezentační techniky, nastavení teploty atd. 

Řešení Crestron jsou již nyní k dispozici širokému spektru zájemců zejména z řad podniků a organizací, které chtějí zefektivnit využívání jednacích místností prostřednictvím automatizace konferenčních technologií. Mezi potenciální zákazníky patří jak komerční firmy, tak i veřejné organizace a developerské společnosti. K prvním lokálním projektům se například zařadila implementace na Univerzitě Karlově, v zahraničí potom technologie Crestron využívají takové společnosti jako SAP, Twitter, Facebook, Johnson & Johnson, Universtity of Central Florida, ESPN či NHL.   

„Svou komplexností a funkční šíří začínají být současné konferenční kancelářské technologie pro běžné pracovníky příliš komplikované a jejich nastavení bývá často zdlouhavé,“ řekl Tomáš Tesař, Executive Director, Partner ve společnosti atlantis telecom. „Technologie Crestron umožňuje provést potřebné nastavení konferenční místnosti jediným dotykem na tabletu, a tím výrazně urychlit a zefektivnit celé jednání a fungování místnosti. Uzavřením partnerství s firmou Crestron vycházíme vstříc našim zákazníkům a partnerům, kteří takovéto technologie stále více poptávají.”

O společnosti Crestron 

Crestron Electronics zahájila svou činnost ve Spojených státech v roce 1971. Dnes globální společnost vytváří automatizovaná řešení, která mění způsob, jakým lidé a firmy realizují své každodenní úkoly – snadněji, efektivněji a produktivněji. K jejím produktům se řadí řídící systémy, osvětlovací řešení, audio produkty, konferenční a video konferenční technologie, jak pro firemní tak osobní využití. Od počátku roku 2019 jsou její produkty dostupné prostřednictvím obchodní spolupráce s atlantis telecom i na českém a slovenském trhu.

O atlantis telecom

atlantis telecom je moderní a dynamická česká společnost poskytující profesionální služby v oblasti distribuce ICT technologií a vývoje softwaru. Přímý kontakt na výrobce ICT technologií na straně jedné a in-house vývoj softwaru na straně druhé tak přináší konkurenční výhodu, která se projevuje u zákazníků požadujících systémovou integraci ICT technologií do podnikových aplikací a procesů. Se sítí spolehlivých partnerů zahrnujících poskytovatele služeb (telekomunikační operátory), systémové integrátory a specializované prodejce obsluhuje zákazníky v České republice a na Slovensku.