Black Friday si oblíbily i online lékárny – Pilulka.cz láká zákazníky na opravdové slevy až 70 %

Největší online lékárna Pilulka.cz působící na českém, slovenském a rumunském trhu, odstartovala akci Black Friday. Internetová lékárna nabízí svým zákazníkům slevy na široké portfolio produktů napříč všemi kategoriemi.

Stále více lidí čeká s nákupem vánočních dárků na Black Friday, kdy mohou nakoupit s výraznější slevou. Pro letošní rok připravila Pilulka několik stovek akčních produktů za zvýhodněné slevy a akce 1+1, 2+1 nebo 3+1 zdarma. Zákazníci, kteří objednají od 22. 11. do 2. 12. přes mobilní aplikaci, mají navíc dopravu od 299 Kč zdarma. Pilulka.cz o akci Black Friday informuje přímo na webu www.pilulka.cz/black-friday nebo na sociálních sítích. 

„Na e-shopu Pilulka.cz se každoročně velké oblibě těší zejména elektronika z řady péče o tělo, elektrické zubní kartáčky, fitness náramky, osobní váhy, holicí strojky nebo přístroje na čištění pleti,“ říká Kateřina Schotliová z Pilulka.cz. Dále jsou to kosmetické balíčky, dárkové kazety nebo čajové kolekce. 

Pilulka.cz očekává během akce Black Friday několikanásobně větší návštěvnost, než je tomu jiné dny v sezóně. „Nejsilnější den z pohledu tržeb bude patrně 11. prosince. Jen za tento den očekáváme až osm tisíc objednávek a tržby okolo 10 milionů korun. Díky našim více než 130 kamenným Pilulka lékárnám očekáváme sezónní nápor i v naší kamenné síti a velké množství rezervací z internetu,“ doplňuje Kateřina Schotliová.

Online lékárna posílila před několika dny vlastní dopravu Pilulka Auto, která byla spuštěna již v roce 2016 a díky které mohou mít zákazníci z Prahy a blízkého okolí svou objednávku již v den doručení. „V sobotu 23. listopadu jsme nově spustili sobotní provoz Pilulka Auta – zákazníci tak mohou své objednávky obdržet i o víkendu. Zároveň jsme posílili zákaznickou linku, která je ve všední dny k dispozici o hodinu déle (do 19:00) a v období vánoční sezóny i v sobotu od 8:00 do 13:00,“ dodává Tomáš Záruba, ředitel produktu Pilulka.cz. 

Za šest let působení na online trhu přinesla Pilulka.cz svým zákazníkům řadu unikátních služeb. Je jedinou lékárnou v ČR, která provozuje vlastní přepravu zboží a léků v rámci služby Pilulka Auto. Jako první e-shop v ČR nabídla platbu Apple Pay v rámci své mobilní aplikace, kterou spustila též jako první online lékárna v ČR již v roce 2017. V srpnu letošního roku spustila Pilulka.cz nové webové stránky, které jsou optimalizované pro nevidomé a slabozraké. V říjnu 2019 byla společnost Pilulka.cz oceněna z rukou ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka a prezidenta SOCR ČR Tomáše Prouzy za inovace v digitalizaci obchodu.  

Skupina Pilulka působí na českém, slovenském a rumunském trhu od roku 2013 a v současnosti provozuje 138 růžových Pilulka Lékáren společně s internetovými lékárnami 

Pilulka.cz, Pilulka.sk a Pilulka.ro. Společnost zaměstnává přes 380 lidí, převážně se zdravotnickým vzděláním. Je majoritně vlastněna českými fyzickými osobami, které se aktivně podílejí na jejím řízení. Pilulka v roce 2017 získala ocenění APEK E-commerce Awards 2017 za nejvíce inovativní a originální internetový obchod. V 2017 získala Pilulka 1. místo v regionu CEE v kategorii vycházejících hvězd Rising Star a v roce 2018 získala 5. místo v hlavní kategorii ve střední a východní Evropě v soutěži Deloitte CE Technology Fast 50.