Genesis Seaborg 350: Vždy první na cílové čáře – Herní volant napříč všemi platformami

9. 12. 2019 – Genesis Seaborg 350 je profesionální herní volant pro hráče, kteří mají závodění v krvi. Seaborg 350 bezchybně zprostředkuje zážitek z řízení ve virtuálním světě. Funkcionalita a kvalita herního volantu Seaborg 350 umožní překonat i ty nejtěžší cesty a trasy a spustí doslova záplavu endorfinů během jízdy a ve chvíli, kdy protneš cílovou pásku jako první.

Neobvyklá univerzalita 

V dnešním digitálním světě jeden den řídíš luxusní auto na svém PC, druhý den závodíš na náročném okruhu na herní konzoli připojené k televizi. Abychom vyšli vstříc očekáváním, vyvinuli jsme jedinečný herní volant, který můžeš připojit k různým herním zařízením. S volantem Seaborg 350 budeš vždy řídit na té nejvyšší úrovni, ať už hraješ na PC, na konzolích PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360 nebo na Nintento Switch.

Široká nabídka vybavení

Genesis Seaborg 350 není jen volant, který tě propojí s virtuálním závodním okruhem. Součástí jsou i plynové a brzdové pedály poskytující realistický zážitek a také pevná řadicí páka. To vše zajistí, že budeš mít ve virtuálním světě plnou kontrolu na svým vozem. 

Vibrace poskytují cenné informace

Chtěli jsme vytvořit herní volant, který se stane vstupní branou do vzrušujícího virtuálního světa závodění. Seaborg 350 přenáší do volantu realistické vibrace, které reprodukují přesně to, co se děje s tvým vozem. Budeš mít pak pocit, že v tom autě opravdu sedíš.

Plná kontrola

Genesis Seaborg 350 je vybaven 15 ovládacími tlačítky, včetně akčních osmisměrových tlačítek DPAD. Všechna tlačítka umožňují individuální nastavení přesně podle tvých představ a preferencí. Ty jsi řidič, tvůj je kokpit vozu a tvůj je volant.

Odolný design a bezpečný úchop

Samotný volant má průměr 10 palců a je vyroben s vysoce odolných komponentů, které umožňují extrémní používání po mnoho let bez obav. Na tuto herní výbavu se můžeš spolehnout. Odolná konstrukce není jedinou předností. Pro pevný, bezpečný a pohodlný úchop je volant vyroben za použití vysoce kvalitních materiálů, které navíc podporující ergonomii volantu.

Cena a dostupnost:

Genesis Seaborg 350 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena včetně DPH je 1 599 Kč.

Specifikace:

Hmotnost: 1 600 g

Platformy: Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 3, PC, Nintendo Switch, XBOX One, Microsoft XBOX 360

Barva: Modro/černá

Počet tlačítek: 15

Připojení: Drátové

Délka kabelu: 200 cm

Konektor: USB Type-A

Podporované OS: Windows 10, Win XP, Win Vista, Win 7

Výška: 280 mm

Šířka: 270 mm

Délka: 315 mm


Více na:

https://genesis-zone.com/product/seaborg-350

—————————————————————

Značka GENESIS, výrobce herního vybavení, byla poprvé v Evropě představena v roce 2011. Mezi produkty s touto značkou najdete počítačové myši, klávesnice, headsety a gamepady. GENESIS nabízí produkty všem hráčům, kteří hledají kvalitní výrobky za dostupné ceny. Značka klade důraz na produktový design, který je moderní, respektuje hráčský styl a je přitažlivý i pro náročné hráče počítačových her. Barevné kombinace podtrhují dynamický a profesionální charakter výrobků. Značka nezapomíná také na kvalitu. Produkty jsou vyráběny tak, aby vycházely vstříc požadavkům uživatelů. Použité materiály vysoké kvality a technologické inovace garantují, že produkty GENESIS poskytují hráčům maximální potěšení ze hry.