Pro milovníky jedinečnosti: beyerdynamic představuje speciální edice tří modelů sluchátek

Německý beyerdynamic představil na našem trhu speciální edice hned tří modelů sluchátek – Amiron Wireless Copper, DT 990 Special Black Edition a DT 880 Special Black Edition. První jsou špičková sluchátka pro poslech hudby na cestách i doma s legendárními měniči Tesla a další dva modely sluchátek přes uši na doma.

Praha, 12. prosince 2019 – Pro ty, kteří si potrpí na jedinečnosti a stylu, představuje špičkový německý výrobce audiotechniky beyerdynamic tři modely sluchátek ve speciální edici. Všechny novinky jsou vyráběny v Německu. Od odvozených sluchátek se liší barevným provedením a dalšími prvky. 

beyerdynamic Amiron Wireless Copper s měniči Tesla a individuální personalizací zvuku

Jedny z nejdražších, ale také nejkvalitnějších bezdrátových uzavřených sluchátek přes uši vůbec, jsou určeny pro hudební nadšence, kteří si potrpí na nejvyšší kvalitu zvuku. Limitovaná edice Copper je osazena nepřehlédnutelnými elegantními měděnými prvky na sluchátkách i hlavovém mostu. Garancí špičkového zvuku od jasných a rychlých basů přes plné a přirozené středy až po hedvábně čisté výšky jsou vlastní legendární měniče beyerdynamic Tesla. Technologie osobní personalizace zvuku MOSAYC přizpůsobí reprodukci individuálně každému posluchači podle jeho sluchových vlastností. Princip je jednoduchý – uživatel absolvuje poslechovou zkoušku, během níž systém pozná, která frekvenční pásma vnímá silněji a která naopak méně. Po absolvování tohoto osobního testu sluchu je, zjednodušeně řečeno, upraven ekvalizér sluchátek tak, že zdůrazní frekvence, v nichž má uživatel sluchový propad. V bezdrátovém režimu vydrží vestavěná baterie až 30 hodin a pro absolutně bezztrátový poslech umožňují propojení s přehrávačem pomocí odpojitelného kabelu. Sluchátka váží včetně baterie 400 gramů, jejich impedance je 32 Ohmů a měniče jim propůjčují mimořádně velký frekvenční rozsah 5 Hz až 40 kHz. Podporují Bluetooth profily HSP, HFP, A2DP, AVRCP, GAVDP a kodeky aptX™, aptX™ LL, aptX™ HD, AAC a SBC.
Cena: 21 000 Kč

beyerdynamic DT 990 Special Black Edition

Otevřená kabelová sluchátka přes uši beyerdynamic DT 990 Special Black Edition jsou modelem pro požitkáře. Uživateli nabídnou perfektní vyrovnaný zvuk a dokonalý komfort nošení. Limitovaná série Black Edition nabízí jedinečné a elegantní černé provedení a speciálně upravený hlavový most. Membrána a kmitací cívka s minimální hmotností se svým charakterem reprodukce blíží elektrostatickým modelům. V kombinaci s pečlivě vyladěnou odezvou nabízí přirozený a vyvážený zvukový přednes. Měkké nastavitelné náušníky a precizně polstrovaný hlavový most spolu s jednostranně vedeným kabelem zprostředkují posluchačům špičkový komfort i při dlouhodobém používání. Jejich hmotnost je 290 gramů, impedance 250 Ohmů a sluchátka zajišťují reprodukci s velmi vysokým frekvenčním rozsahem 5 Hz až 35 kHz.
Cena: 5 200 Kč

beyerdynamic DT 880 Special Black Edition

Polouzavřená sluchátka pro kabelový poslech uspokojí i velmi náročné uživatele. Jak napovídá označení Black Edition, od běžného modelu se liší barevným, matně černým provedením a upraveným hlavovým mostem. Díky konstrukci určené pro mnohahodinové použití v nahrávacích studiích jsou mimořádně pohodlná. Posluchače odmění skvělým, přirozeným a živým zvukem a jsou vhodná pro širokou škálu hudebních žánrů. Vzhledem k profesionálnímu určení je k dispozici také množství samostatně dodávaných náhradních dílů. Hmotnost sluchátek je 290 gramů, impedance 250 Ohmů a jejich vysoce kvalitní měniče zajišťují reprodukci s frekvenčním rozsahem 5 Hz až 35 kHz.
Cena: 5 200 Kč

O společnosti beyerdynamic:

beyerdynamic GmbH & Co. KG, se sídlem v německém Heilbronnu představuje inovativní audio výrobky s nejvyšší zvukovou kvalitou a průkopnickými technologiemi. Dvě obchodní divize, Consumer Audio a Pro Audio & Installed Systems, poskytují na míru šité řešení pro uživatele z profesionální i spotřební oblasti. Většina produktů je vyvinutá v Německu a vyrábí se především ručně. Počínaje hi-fi sluchátky, mikrofony a systémy pro konference a tlumočení konče.

O společnosti BaSys:

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.