Barracuda Cloud Security Guardian chrání Amazon Web Services

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi absolutní špičku mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti, komunikace a síťové infrastruktury. V souladu s potřebami zákazníků se zaměřuje na inovativní cloudově orientovaná řešení, která vyhovují soudobým nárokům informační bezpečnosti. 

Ke konci letošního roku firma představila další pokročilé řešení s názvem Barracuda Cloud Security Guardian, které je určeno pro cloudovou platformu Amazon Web Services (AWS). 

Barracuda Cloud Security Guardian je řešení typu Software-as-a-Service (SaaS), které uživatele automaticky varuje před potenciálními hrozbami. Především se jedná o chyby v konfiguraci jejich bezpečnostního systému a různými nedostatky v bezpečnostní politice. Řešení je certifikováno dle mezinárodního standardu CIS (Center for Internet Security) Benchmarks.

V rámci AWS je produkt Barracuda Cloud Security Guardian integrován jako součást bezpečnostního řešení Amazon Detective. Další zvýšení bezpečnosti pak nabízí volitelný doplněk Barracuda Cloud Storage Shield, který automaticky kontroluje data uložená prostřednictvím AWS S3 bucket nebo Azure Blog storage.

Další informace o produktech Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.

www.gestocomm.cz