Marketing a komunikaci skupiny Accolade nově povede Dana Kryńska

Lídr v oblasti investic do průmyslové infrastruktury, a dle žebříčku Financial Times nejrychleji rostoucí firma v České republice, hlásí změnu ve svém marketingovém oddělení. Novou ředitelkou marketingu a PR se od nového roku stala Dana Kryńska.

Díky více než 12 letům zkušeností z mezinárodních společností Amundi Asset Management a Pioneer Investments, které se zabývají správou investic, je Dana Kryńska na tomto poli jako doma. Po vedení marketingu a komunikace na českém, slovenském a bulharském trhu přebírá v Accolade zodpovědnost za veškeré marketingové aktivity na tuzemském, ale i na zahraničních trzích v Německu, Polsku a na Slovensku. Na poli komunikace se pak společně s agenturou AMI Communications bude starat o image firmy.

Za velmi krátký čas se stala společnost Accolade klíčovým hráčem na trhu průmyslových nemovitostí. Mým cílem je nejen nadále zvyšovat povědomí o značce Accolade, ale také o investování do Accolade fondu průmyslových nemovitostí, který se řadí na první místa mezi realitními fondy. Jsem velmi ráda, že jsem se mohla stát součástí profesionálního týmu s velkým entusiasmem a tahem na branku. Pevně věřím, že moje dlouholeté zkušenosti budou pro společnost přínosem.“ uvedla Dana Kryńska.

Vedle působení v Amundi Dana Kryńska v posledních letech řídila sekci PR v Asociaci pro Kapitálový trh. V minulosti zastávala manažerské pozice také v PR agenturách Stance Communications a Crest Communications, kde se starala o finanční klienty. Zkušenosti získala také v Komerční bance a Evropské bance pro obnovu a rozvoj, kde svou kariéru zahájila. Dana je absolventkou fakulty Ekonomie Vysoké školy finanční a správní, a to oboru Marketingové komunikace.

Pro Editory:

Skupina Accolade

Skupina Accolade se zaměřuje na přípravu nájemních prostor pro lehký průmysl, logistiku a e-commerce. V České republice, Polsku a Německu dosud uskutečnila 24 velkých průmyslových projektů. V roce 2019 se firma rozhodla s projektem parku u košického letiště vstoupit také na Slovensko. Zázemí v budovách připravených skupinou Accolade si pronajímají společnosti jako KION, špičková strojírenská společnost vyrábějící v Ostrově u Stříbra skladovou techniku, GE Aviation, která v Praze Letňanech vyvíjí a vyrábí letecké motory, Tchibo, jež z Chebu z budovy vlastněné Accolade zajišťuje logistiku pro svůj eshop, nebo například Raben, který má v Hořovicích sklad potravinářských výrobků, cukrovinek, alkoholu a krmení pro domácí mazlíčky. V Polsku je mezi klienty Accolade například společnost Eurocash, což je jedna z největších polských společností v oblasti rychloobrátkového zboží, která je také významným akcionářem Stock Plzeň, dále společnost Pierce, která je největším švédským prodejcem motocyklových dílů, vybavení a oblečení, Svendsen Sport, významný dodavatel rybářského vybavení původem z Dánska, nebo přední polský prodejce pneumatik a ráfků Oponeo či logistické společnosti DB Schenker, Rohlig-Suus a řada dalších. Klienti skupiny celkem po celém světě zaměstnávají na milion lidí. Skupina Accolade nedávno představila plán na vybudování polygonu pro vývoj a testování samořiditelných vozidel na západě Čech u Stříbra; Accolade také vlastní provozovatele brněnského letiště Tuřany. Skupina Accolade je hlavním partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Více na www.accolade.eu