Cartoon Network uvádí nové epizody Gumballova úžasného světa, nesou název „Darwinova ročenka“

Praha, 17. ledna 2020 – Dětský televizní kanál Cartoon Network uvedl 18. ledna 2020 na obrazovky novou sérii celosvětově populárního animovaného seriálu Gumballův úžasný svět. Nové epizody s názvem „Darwinova ročenka“ přináší fanouškům ještě zábavnější chvíle s Gumballem, Darwinem a jejich přáteli na Elmorské střední.

Nové díly se souhrnným názvem „Darwinova ročenka“ běží na Cartoon Network od 18. ledna 2020. Tuto sezónu zahájí 6 speciálních epizod, ve kterých bude Darwin na žádost ředitele školy Browna tvořit třídní ročenku. Každá z těchto epizod se zaměří na jinou postavu, mezi kterými budou například třídní klaun Banán Joe, teleportující se duch Carrie a dokonce i učitelé z Elmorské střední. Darwin totiž dostal za úkol určit, který z učitelů si nejvíce zaslouží vzácné okénko ve třídní ročence.

Brzy poté, co Darwin začne plnit stránky ročenky fotkami svých přátel, si uvědomí, že tyto věci nikdy nejsou tak jednoduché, jak se zdají. Ale s pomocí svých blízkých, účtu na „Elmore Plus“ a internetu by se Darwinovi nakonec mohlo podařit dobrodružný ročenkový úkol zdárně dokončit. 

Seriál Gumballův úžasný svět, který byl poprvé uveden v roce 2010 a v současné době běží jeho 6. řada, se stal celosvětově jedním z nejpopulárnějších seriálů z tvorby Cartoon Network. K obrazovkám pravidelně přitahuje více než 130 miliónů diváků a mezi širokou veřejností se těší popularitě. 

„Darwinova ročenka“ je nejnovější přírůstek do skupiny rodinných sitcomů. Slibuje divákům skvělou podívanou plnou rychlých a k popukání vtipných okamžiků. Ty jsou umně propojeny právě v těchto speciálních dílech, které si diváci zcela jistě zamilují. 

O Cartoon Network 

Cartoon Network, spadající pod společnost Turner, se zaměřuje prostřednictvím svých zábavných
a dobrodružných seriálů především na chlapce, ale zároveň oslovuje i dívky. Program a jednotlivé seriály prezentují témata zábavy a humoru, přátelství, představivosti či akce a dobrodružství. Cartoon Network cílí na hochy a dívky ve věku 6 až 12 let, u nichž se snaží podpořit jejich vlastní osobnost prostřednictvím bohatého zábavního a globálně úspěšného televizního obsahu. Programová skladba zahrnuje oblíbené komediální animované seriály jako Gumballův úžasný svět, Čas na dobrodružství, Normálka, Clarence, Steven Universe
a Uncle Grandpa či akčně dobrodružné seriály jako Raketové holky, Ben 10 a Teen Titans Go!

Cartoon Network nabízí, od svého uvedení coby celoevropského televizního kanálu v roce 1993, lokalizovaný obsah napříč Evropou, Blízkým východem a Afrikou, kde je dostupný v 19 jazycích a ve více než 142 milionech domácností v 70 zemích. Cartoon Network příznivcům přináší obsah také prostřednictvím cenami ověnčené internetové stránky přístupné i z mobilních zařízení, řady her, videí, licencovaných hraček a dalšího zboží. Cartoon Network je značkou vlastněnou společností Turner, spadající pod Time Warner. 

Více informací: www.cartoonnetwork.cz nebo https://www.facebook.com/CartoonNetworkCesko/.