Silné příběhy s Huawei: Každá jizva na těle je pro mě každodenní připomínkou zápasu a vítězství

Válečný uprchlík, bývalá wrestlingová závodnice nebo žena, která porazila rakovinu. Tito a řada dalších sdílela své životní příběhy v rámci kampaně Huawei. V roli ambasadora je k tomu inspiroval Jaromír Jágr.

Na konci minulého roku vyzvala společnost Huawei lidi ke sdílení svých, často nelehkých, životních příběhů, aby tak mohli být inspirací pro ostatní. Sdělení kampaně bylo jasné: Ty největší příběhy si píšeme sami. 

O své silné i dojemné příběhy se na webových stránkách mohli podělit lidé z 11 zemí. Této příležitosti využila také mladá Češka, která si i navzdory svých těžkých zdravotním komplikacím dokázala splnit svůj sen. Již v devíti letech prodělala operaci vážné srdeční vady a potýká se také s vrozenou poruchou pojivové tkáně. Přes veškeré komplikace se ji však podařilo vystudovat lékařskou školu a nyní se věnuje pomoci druhým, tak jako kdysi pomohli i oni jí. Sama k tomu dodává: „Každá jizva na těle je pro mě každodenní připomínkou zápasu a vítězství. Každá rána byla skvělou lekcí. Lekcí, která ze mě udělala silnou ženu, která dokáže cokoliv. Neexistují žádné limity, žádné výmluvy.“

Přečetli jsme tolik inspirativních příběhů. Od bojovníků s rakovinou, kteří si užívají každý okamžik svého života, po lidi, kteří si plní své nejdivočejší sny. A všichni mají jedno společné – jdou krok za krokem ke svému cíli, bez ohledu na to, co se stane. Ze srdce bychom všem těmto lidem chtěli poděkovat a vyjádřit jim naše maximální uznání,“ říká PR manažerka Huawei Gabriela Löbel.

Jedním z nejsilnějších příběhů a současně velkou inspirací pro uskutečnění celé kampaně jsou cestovatelé a objevitelé Michal Woroch a Bartosz Mrozek, kteří jsou upoutáni na invalidní vozík. Jejich výprava s názvem WHEELCHAIRTRIP Himalayas Challenge 2020 má 230 kilometrů a bude probíhat na speciálně konstruovaných elektrických invalidních vozících, které si mladí dobrodruhové sami navrhli. A co víc, největší výzvou během jejich cesty bude stoupání po Thorong La, průsmyku ve výšce 5416 m n. m. Na jejich příběh se můžete podívat zde: 

https://www.youtube.com/watch?v=VHd1En-EX64

Pro všechny, kteří měli odvahu svůj příběh přihlásit, si Huawei připravil pozvánku na motivační webinář vedený právě cestovatelem Michalem Worochem. Ten se během něj podělí o své zkušenosti a rady, jak překonat výzvy a dosáhnout svého cíle, navzdory všem okolnostem.

Informace o produktech Huawei naleznete na https://consumer.huawei.com/cz

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group
Produkty a služby Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a využívá je třetina světové populace. V roce 2018 se společnost umístila na 2. místě v dodávkách chytrých mobilních telefonů. Patnáct R&D (výzkumných a vývojových) center bylo založeno v USA, Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně. Huawei Consumer BG je jednou ze tří business divizí společnosti a soustřeďuje se na smartphony, PC a tablety, wearables a cloudové služby apod. Globální síť Huawei je postavena na 20 letech bohatých zkušeností v telekomunikačním průmyslu a jejím cílem je přinášet nejnovější technologie spotřebitelům na celém světě.