Sberbank zvítězila v soutěži Finanční produkt roku 2019 a stala se jedničkou v konsolidacích

Praha 29. 1. 2020 Konsolidace od Sberbank CZ získala 1. místo v kategorii Konsolidace půjček soutěže Finanční produkt 2019, kterou vyhlašuje renomovaný finanční portál Finparáda.cz. Sberbank CZ tak potvrdila pozici banky, která dlouhodobě poskytuje jedny z nejvýhodnějších podmínek konsolidací na trhu.

„Jsme rádi, že naše produkty oceňují jak klienti, tak odborníci. Naši FÉR konsolidaci klienti získají s bonusovou sazbou 3,9 %, jedná se o jednu z nejvýhodnějších sazeb na trhu. Navíc je bez poplatků za poskytnutí a vedení úvěru. Sloučit lze bankovní i nebankovní půjčky, kontokorenty a kreditní karty, a to až do 1 milionu korun. Klienti díky naší výhodné sazbě ušetří i tisíce korun měsíčně. Veškeré papírování vyřídíme za ně,“ popisuje výhody Natália Hrbáčková, Lending Leader, Sberbank.

Sberbank poskytuje jedinečnou neúčelovou půjčku a konsolidaci se sazbou 3,9 %, která se svoji výší blíží hypotečním úrokům. Podmínky platí pro konsolidace a úvěry od 50 000 Kč do 1 000 000 Kč. Bonusovou sazbu získá každý klient při řádném splácení, a to ve formě vrácení 20 % zpět. Lze ji získat na jakékoliv pobočce Sberbank nebo na pár kliknutí online v e-shopu na webu banky. Výhodnost konsolidace půjček od Sberbank potvrdil finanční portál Finparada.cz, který ji vyhlásil Finančním produktem roku 2019 v kategorii Konsolidace půjček. Výsledky soutěže vyhodnocují odborníci z analytické společnosti Scott & Rose, kteří produkty sledují průběžně po celý rok.

Sberbank CZ, a.s. 

Sberbank CZ se svými finančními produkty a službami zaměřuje na retailové klienty, malé a střední firmy a velké společnosti. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. Dlouhodobě rozvíjí program FÉR produktů s jasnými cenami a podmínkami. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.