Huawei představuje HMS Core 4.0, platformu pro vývoj aplikací Huawei Mobile Services

Společnost Huawei představuje HMS Core 4.0, ekosystém určený vývojářům pro vývoj aplikací a služeb pro Huawei Mobile Services (HMS). V souladu s požadavky vývojářské komunity nabízí HMS Core všechny důležité služby a vlastnosti pro úplný vývoj jakékoliv aplikace jako služby.

Nový HMS Core 4.0 je největším milníkem na cestě Huawei k vybudování vlastního globálního ekosystému. Doplňuje sady pro správu účtu (Account Kit), zasílání zpráv (Push Kit), virtuální peněženku (Wallet Kit), analytiku (Analytics Kit), ukládání do cloudu (Drive Kit) a hraní her (Game Service).  

„HMS Core 4.0 nabízí rozsáhlé spektrum služeb pro vývojáře mobilních aplikací na každé úrovni. Jedná se o bezpečnou, důvěryhodnou a uživatelsky přívětivou volbu pro developery na celém světě. Díky podpoře jednorázových operací urychluje HMS Core vývoj vysoce kvalitních aplikací s širokým výběrem základních služeb. To snižuje překážky pro vývoj aplikací, takže vývojáři ušetří náklady a mohou se plně soustředit na inovace,” přibližuje PR manažerka Huawei Gabriela Löbel.

HMS Core 4.0 byl vyvinut právě na základě zpětné vazby vývojářů. Nejnovějšími funkcemi s Chipset-Device-Cloud capabilities od Huawei jsou sada pro strojové učení (Machine Learning Kit), sada pro kontextové informace o uživateli (Awareness Kit), sada pro skenování čárových kódů (Scan Kit), sada pro spolupráci s ostatními zařízeními v blízkosti (Nearby Service), sada pro zobrazování obrázků (Panorama Kit), sada pro kontrolu integrity systému (Safety Detect), sada pro monitoring marketingových aktivit (Dynamic Tag Manager), sada pro ověření identity online operací (Fast Identity Online), sada pro nasměrování ke službám vázaným na lokaci zařízení (Site Kit), sada pro aplikace vyžadujících instalaci (Quick App), sada pro ochranu práv streamovaného obsahu (WisePlay), sada pro soustředění dat o kondici (Health Kit) a sada pro bezpečnou autorizaci adres (Identity Kit). 

Huawei Mobile Services (HMS) vytváří unikátní synergii mezi jednotlivými funkcemi Chipset-Device-Cloud capabilities. Ty zvyšují výkon zařízení, optimalizují spotřebu baterie a přináší zcela nové možnosti pro vývojáře aplikací. Což je možné díky úplné sadě otevřených rozhraní pro programování aplikací (APIs) v rámci HMS Core, nástrojů vývojového prostředí (IDE) a plně funkční platformě pro vývoj aplikací a testování.

V souladu s požadavky vývojářské komunity nabízí HMS Core všechny důležité služby a schopnosti pro úplný vývoj jakékoliv „aplikace jako služby,“. 

1) Schopnosti HMS byly navrženy v souladu s vizí Huawei pro éru sítí páté generace, včetně všech hardwarových a softwarových možností, jako jsou mobilní otevřená platforma pro umělou inteligenci HiAI, platforma pro aplikace rozšířené reality AR Engine a další.

2) HMS Connect představuje sadu služeb pro vývojáře, dodavatele obsahu a technologické partnery, jež zahrnují nástroje pro vývoj, testování, publikování a provoz.

3) HMS Apps zahrnuje klíčové aplikace, jako jsou HUAWEI AppGallery, HUAWEI Browser a HUAWEI Video.

Společnost Huawei aktuálně disponuje více než 1,3 miliony registrovanými developery z celého světa a více než 55 tisíci aplikacemi zapojenými do HMS Core. HMS nabízí otevřenou platformu pro každý scénář, globální chytrou distribuci, řízení operací v průběhu celého životního cyklu a ucelenou pobídkovou podporu pro ekosystém Huawei Consumer Cloud Service. Pokračující otevřenost ekosystému HMS umožnila společnosti Huawei extenzivně spolupracovat s oficiálními místy, firmami z odvětví, komunitami a místním průmyslem za účelem inovací pro malé a střední podniky. Huawei průběžně přináší spotřebitelům inovativní digitální služby ve prospěch globálního společenství.

Pro více informací, prosím, navštivte: https://developer.huawei.com/consumer/en/hms

– – –

Informace o produktech Huawei naleznete na https://consumer.huawei.com/cz

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group
Produkty a služby Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a využívá je třetina světové populace. V roce 2018 se společnost umístila na 2. místě v dodávkách chytrých mobilních telefonů. Patnáct R&D (výzkumných a vývojových) center bylo založeno v USA, Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně. Huawei Consumer BG je jednou ze tří business divizí společnosti a soustřeďuje se na smartphony, PC a tablety, wearables a cloudové služby apod. Globální síť Huawei je postavena na 20 letech bohatých zkušeností v telekomunikačním průmyslu a jejím cílem je přinášet nejnovější technologie spotřebitelům na celém světě.