Mediální skupina MAFRA rozšířila portfolio o dva nové měsíčníky pro ženy a příznivce luštění: RYTMUS ŽIVOTA PRO ŽENY a RYTMUS ŽIVOTA KŘÍŽOVKY S HVĚZDAMI

V portfoliu mediální skupiny MAFRA od ledna přibyly dva nové měsíčníky pod osvědčenou značkou Rytmus života, nejprodávanějšího společenského týdeníku v ČR:  RYTMUS ŽIVOTA PRO ŽENY je určen ženám, které si chtějí život užívat plnými doušky. Najdou v něm silné příběhy slavných i inspiraci na každý den. RYTMUS ŽIVOTA KŘÍŽOVKY S HVĚZDAMI je zábavný magazín určený všem milovníkům luštění a celebrit.

Magazín RYTMUS ŽIVOTA PRO ŽENY je určen ženám, jež chtějí mít někdy čas jen pro sebe. Čtenářky se mimo jiné dozvědí, jak být šik podle posledních módních a kosmetických trendů a jak vyladit svůj osobitý styl. Najdou zde také domácí recepty na zdravější, chutnější i šťavnatější život a za zmínku také stojí praktické návody na tvoření i cvičení v klidu domova, které zvládne opravdu každý. Velkou část nového magazínu tvoří témata zaměřená na vztahy a psychologické poradny.    

Magazín RYTMUS ŽIVOTA KŘÍŽOVKY S HVĚZDAMI nabízí velkou porci křížovek, sudoku i osmisměrek o ceny. Navíc v něm čtenáři najdou zajímavé příběhy ze života českých i zahraničních celebrit.

Přílohy:

 

  • titulní strana časopisu Rytmus života pro ženy č.1
  • titulní strana časopisu Rytmus života křížovky s hvězdami č.1

 

O MEDIÁLNÍ SKUPINĚ MAFRA 

Mediální skupina MAFRA je největším multimediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů pravidelně osloví 3,4 milionu čtenářů tisku a měsíčně 7,4 milionu návštěvníků internetu. 

Celková čtenost titulů MAFRA je 5,1 milionu čtenářů, což představuje 58 % populace v ČR ve věku 12-79 let. Měsíční návštěvnost internetových projektů dosahuje 7,4 milionu reálných uživatelů.

Po akvizici vydavatelství Bauer Media skupina navíc významně rozšířila své produktové portfolio zejména v oblasti kvalitních lifestylových časopisů, titulů pro ženy a další segmenty. 

Vlajkovou lodí je nejčtenější seriózní deník Mladá fronta DNES, druhým deníkem ve skupině jsou Lidové noviny. Kategorii bezplatných tištěných titulů zastupuje deník METRO a regionální týdeník 5plus2. 

Zástupcem v časopiseckém segmentu je zpravodajsko-společenský týdeník TÉMA, který se s nejvyšším prodaným nákladem řadí mezi nejčtenější tituly ve své kategorii.  Mezi top tituly v nabídce časopisů dále patří Cosmopolitan, Esquire, Harper’s Bazaar, Chvilka pro tebe, Pestrý svět, Rytmus života, Tina, Týdeník Televize a Žena a život.

Zpravodajské portfolio doplňují největší zpravodajský web iDNES.cz, videoportál iDNES.tv, zpravodajský server Lidovky.cz a eMimino.cz, největší komunitní web pro maminky. Rodina iDNES.cz zahrnuje také komunitní weby s různým zaměřením: největší internetové fotoalbum Rajče.net a realitní web reality.idnes.cz.  

Do skupiny dále patří  zábavný videoportál iDNES KINO, skupina hudebních TV stanic Óčko a Rádio Impuls (součástí mediální divize Agrofert), virtuální operátor MOBIL.CZ, největší a nejstarší cashback portál VratnéPeníze.cz, mobilní aplikace Portmonka a IDOS.cz, vyhledávač jízdních řádů ve veřejné dopravě.  

Digitál je ve skupině MAFRA zastoupen společností ACOMWARE, konzultační společností pro digitální marketing. 

MAFRA také drží obchodní podíl ve skupině TICKETPORTAL, největší ticketingové společnosti v Česku a na Slovensku. 

Počátkem roku 2018 se skupina stala novým mediazastupitelem největšího českého webu o osobních financích Peníze.cz. 

Na Slovensku je portfolio mediální skupiny MAFRA zastoupeno vydavatelstvím MAFRA Slovakia, které vydává například Hospodárske noviny, magazíny Evita a TÉMA a je provozovatelem webového portálu HNonline.sk a dalších titulů. 

Nedílnou součástí skupiny jsou také tiskárny MAFRAPRINT, které zajišťují nejen coldsetový tisk všech titulů MAFRA, ale i velkonákladový tisk pro obchodní partnery.

Skupina je členem holdingu Agrofert.