Rakuten Viber uvádí novou nativní digitální funkci My Notes určenou pro lepší organizaci práce

San Francisco, CA, 10. února, 2020 — Rakuten Viber, jedna z předních komunikačních aplikací na světě, představuje zcela novou funkci, My Notes. Ta uživatelům pomůže lépe zorganizovat jejich každodenní činnosti a komunikaci v aplikaci. 

V dnešní době je multitasking běžnou záležitostí, při práci neustále dostáváme  zprávy, lidé nám volají, posílají fotky a videa, a tak může být někdy náročné vše sledovat. Zároveň stažení další aplikace, která se specializuje na organizaci práce, také není řešením. Viber tak přichází s novou funkcí nazvanou My Notes, která uživatelům umožní lepší organizaci a přehled o úkolech, fotografiích, připomínkách a dalších organizačních věcech na jednom místě. Viber v současné dobé používá vice než jedna miliarda lidí po celém světě a každou minutu v aplikaci proběhne 700 milionů interakcí. Nová funkce jim přináší možnost, jak si zjednodušit každodenní práci a celý proces udělat efektivnější a uživatelsky příjemnější. 

Řešení je navržené pro použití při každodenním zasílání zpráv a využívání organizačních funkcí v rámci aplikace Viber a umožňuje: 

  • Vytvářet si seznam úkolů a označovat je jako vyřízené 
  • Ukládat důležité zprávy, videa, fotografie a samolepky na jednom místě 
  • Synchronizaci s jakýmkoliv zařízením (mobil, desktop, tablet, atd.)
  • Nastavovat připomenutí pro důležité úkoly (bude přidáno v nejbližší době) 

„Naším cílem je přicházet s řešeními, která zjednoduší život našich uživatelů a přesně to jim umožní funkce My Notes,” řekl Ofir Eyal, COO, Rakuten Viber. „Pro naše uživatele je velmi důležité zajištění bezpečnosti komunikace, kterou jim Viber nabízí, spolu s vylepšený funkcemi a rychlejším fungováním aplikace. Jsme moc rádi, že jim nyní můžeme nabídnout možnost lépe si zorganizovat myšlenky a úkoly přímo v rámci aplikace.” 

Nejnovější informace o aplikaci Viber jsou pro vás vždy připraveny v oficiální komunitě Viber Czech Republic. Zde se dozvíte novinky o nástrojích v naší aplikace a můžete se také zúčastnit zajímavých anket. 

O platformě Rakuten Viber

V Rakuten Viber spojujeme lidi. Bez ohledu na to, kdo jsou nebo odkud jsou. Naše celosvětová uživatelská základna má přístup k řadě funkcí, jako jsou individuální rozhovory, videohovory, skupinové zasílání zpráv, novinky a diskuze se svými oblíbenými značkami a celebritami. Našim uživatelům zajišťujeme bezpečné a svobodné prostředí pro sdílení svých emocí.

Rakuten Viber je součástí Rakuten Inc., světového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančních služeb. Jedná se o oficiální komunikační kanál týmu FC Barcelona a oficiálního partnera pro rychlé zasílání zpráv a volání týmu Golden State Warriors.

Připojte se k Viber ještě dnes a užijte si nejlepší komunikační zážitek na světě!

Zajímají vás další informace o Rakuten Viber? Naleznete je zde brand center