Samsung spustil prodej letošních novinek Galaxy S10 Lite, Note10 Lite a A71

Novinky jsou k dispozici ve volném prodeji a jako součást nabídky mobilních operátorů.

Praha 7. února 2020 – Společnost Samsung v těchto dnech spustila prodej nejnovějších smartphonů Galaxy S10 Lite, Galaxy Note10 Lite a Galaxy A71 na českém trhu. Galaxy S10 Lite je k dispozici ve dvou barevných variantách (černé Prism Black a modré Prism Blue) za doporučenou maloobchodní cenu 16 999 Kč, Galaxy Note10 Lite se prodává ve stříbrné Aura Glow a černé Aura Black za doporučenou maloobchodní cenu 15 499 Kč a model Galaxy A71 je k dispozici v černé, stříbrné a modré barvě za 11 999 Kč.

Modely Lite vycházejí z nejlepší tradice renomovaných řad Galaxy S a Note. Nabízejí špičkové funkce a parametry, mezi které patří technologicky vyspělý fotoaparát, oblíbené dotykové pero S Pen (model Note10 Lite), vynikající displej a baterie s dlouhou výdrží. Oba modely jsou vybaveny displeji s technologií Infinity-O, který zabírá celou přední stranu přístroje s úhlopříčkou 6,7 palce (17 cm), a předním fotoaparátem s rozlišením 32 Mpx.
O bezpečné uživatelské prostředí se na profesionální úrovni stará bezpečnostní platforma Samsung Knox.

Galaxy S10 Lite

Galaxy S10 Lite nabízí kromě základního 48Mpx objektivu i speciální optiku pro ultraširoké snímky
(12 Mpx), makro (5 Mpx), nebo nový stabilizátor obrazu Super Steady OIS, který v kombinaci se Super Steady výrazně rozšiřuje uživatelské možnosti při fotografování a natáčení akčních scén bez jakýchkoliv kompromisů.

Galaxy Note10 Lite

Galaxy Note10 Lite nabízí u všech třech fotoaparátů – ultraširokého, širokoúhlého a teleobjektivu – shodné rozlišení 12 Mpx. Hlavním prvkem Galaxy Note10 Lite je však jeho spojení s perem S Pen,

které z něj dělá ideálního partnera pro maximální produktivitu. Díky technologii Bluetooth Low-Energy (BLE) je nyní možné dělat s tímto perem jednoduše prezentace, ovládat videopřehrávač nebo fotografovat. K oblíbeným funkcím dotykového pera se jednoduše a rychle dostanete díky menu
Air Command. Na jednoduché a rychlé psaní poznámek v terénu slouží jednoduchá, ale šikovná aplikace Samsung Notes. Ručně psané poznámky lze jednoduše převést na běžný text, který je následně možné libovolně upravovat či sdílet.

Galaxy A71

Smartphone Galaxy A71 je vybaven čtyřmi špičkovými fotoaparáty – kromě hlavního 64Mps fotoaparátu s ultraširokoúhlým fotoaparátem, makrem a selektivní hloubkou ostrosti. Kombinace fotoaparátů a inteligentních funkcí umožní uživatelům zachytit ve zřetelných detailech a ohromujícím měřítku opravdu cokoliv. Ultraširokoúhlý fotoaparát je vybaven objektivem se zorným úhlem 123°, což odpovídá perifernímu vidění lidského oka. Pokud to záběr vyžaduje, inteligentní funkce doporučí širokoúhlý režim a automaticky na něj přepne. Makroobjektiv dokonale zaostřuje předměty, aby v křišťálově ostrém obraze zachytil každičký detail, zatímco objektiv se selektivní hloubkou ostrosti dává fotografovaným objektem vyniknout pomocí efektů živého zaostřování.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými převratnými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.