Společnost Motorola uvádí moto g8 power, aby oslavila 100 milionů celosvětově prodaných telefonů moto g

Společnost Motorola dnes slaví celosvětově 100 milionů prodaných smartphonů moto g a příchod nového zařízení s inovacemi a prémiovými zážitky. V České republice představujeme moto g8 power, smartphone, který přichází s kamerou, aby ohromila, skutečně pohlcujícím displejem a baterií, která vám dává svobodu k využívání celé této technologie

Nový moto g8 power obsahuje špičkovou 5000 mAh baterii, která pohání váš den, takže můžete žít svůj život bez nutnosti nabíjení a být ve svém nejlepším tvůrčím výkonu – přičemž přináší všestranný kamerový systém s umělou inteligencí a fenomenální zábavný zážitek, který vás dostane.

žijte svůj život s moto g⁸ power a 5000 mAh baterií

Zapomeňte na záložní nabíječky, hledání zásuvek nebo přepínání telefonu do režimu šetření baterie. Moto g⁸ power je vybaven 5 000 mAh baterií, která je navržena tak, aby vám vydržela více než dva dny na jedno nabití. ² Získejte více z vašeho telefonu a nakopněte svou svobodu se špičkovou výdrží baterie, díky které můžete jednoduše streamovat až 188 hodin hudby nebo dívat až 21 hodin svých oblíbených seriálů.

Fotografujte zblízka, z dálky nebo kdekoliv mezi se systémem čtyř kamer s umělou inteligencí na motorola moto g⁸ power. Udělejte bleskové snímky na hlavním 16 MP fotoaparátu s rychlým zaostřením a s automatickým zaostřováním na detekci fáze nebo pořiďte rozsáhlé fotografie krajiny s ultraširokoúhlým objektivem, díky kterému se vejde do záběru až 4x více ve srovnání se standardním objektivem. Přibližte si na to, na čem nejvíce záleží s teleobjektivem s vysokým rozlišením, který zachycuje vzdálené detaily při zachování neuvěřitelné kvality obrazu. Nebo vyhotovte neuvěřitelné záběry zblízka pomocí speciální kamery Macro Vision, abyste se 5x přiblížili k fotografovanému objektu. A pro portréty vhodné na Instagram, použijte přední selfie kameru s technologií Quad Pixel², která také přináší ostré a syté fotografie.

moto g8 power byl vytvořen na oživení vašeho oblíbeného obsahu s výkonnými duálními stereo reproduktory. Díky inteligentnímu zvuku Dolby® uslyšíte zvuky, které jsou o 50% hlasitější³, a získáte tak křišťálově čistý zvuk, který je obvykle vyhrazen pro váš obývací pokoj. Vaše oblíbené filmy, seriály nebo hry budou také vypadat lépe než na živo na neuvěřitelném 6,4 „Max Vision displeji.

S osmijádrový procesorem Qualcomm® Snapdragon ™ 665 a 4 GB paměti RAM vám moto g⁸ power poskytuje veškerý potřebný výkon. Procházejte, sledujte, pracujte a hrajte plynule. Díky 64 GB úložného prostoru si můžete uchovat všechny své oblíbené aplikace, hudbu, filmy a fotografie.

Tento výkonný smartphone ustojí i rozlití a postříkání. Vodoodpudivý design⁴ zajišťuje, že váš telefon je chráněn zevnitř i zvenku, takže svůj život můžete žít bez obav. moto g8 power přichází s exkluzivními Moto zážitky a je poháněn ultračistou verzí operačního systému Android ™ 10 bez zbytečného softwaru

Dostupnost a cena

moto g8 power bude v České republice dostupný od 7. února 2020 s doporučenou cenou 5699 Kč s DPH. 

¹V módě Quad Pixel, 48 MP senzor kombinuje 4 pixely do 1, pro efektivní 12 MP fotografické rozlišení

² Všechna tvrzení o výdrži baterie jsou přibližné a založené na průměrném uživateli testovaném v kombinovaném profilu používání (který zahrnuje použití i pohotovostní čas) za optimálních podmínek v síti. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně síly signálu, nastavení sítě, zařízení, teploty, stavu baterie a způsobů používání.

³ Ve srovnání s jedním reporduktorů, na základě interních testů společnosti Motorola a vybraných smartphonů konkurence. Výsledky se mohou lišit

4 Design odpuzující vodu vytváří bariéru na ochranu před mírným vystavením vodě, například náhodným rozlitím, postříkáním, potom nebo lehkým deštěm. Není navržen tak, aby byl ponořen do vody nebo vystaven vodě pod tlakem nebo jiným tekutinám; Není vodotěsný.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla získána společností Lenovo Group Holdings v roce 2015. Společnost Motorola Mobility je 100% dceřiná společnost Lenovo a odpovídá za navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značek Moto a Motorola.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 45 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500 a globální technologický lídr při řízení inteligentní transformace prostřednictvím inteligentních zařízení a infrastruktury, které vytvářejí nejlepší uživatelské prostředí. Společnost Lenovo vyrábí jedno z nejširších portfolií spojených produktů, včetně smartphonů (Motorola), (Motorola), tabletů, počítačů (ThinkPad, Yoga, Lenovo Legion) a také pracovních stanic, AR / VR zařízení a smart home / office řešení. Řešení Lenovo data center (ThinkSystem, ThinkAgile) vytvářejí kapacitu a výpočetní sílu pro připojení, které mění podnikání a společnost. Společnost Lenovo pracuje na tom, aby v každém podnítila jinakost a vybudovala inteligentní budoucnost, kde všichni prosperují. Sledujte nás na LinkedIne, Facebooku, Twitteri, Instagrame, Weibo, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhub, nebo navštivte naši webstránku na http://www. lenovo.com/