realme se na svém prvním Světovém mobilním kongresu stává skutečným popularizátorem 5G

 

  • realme se poprvé účastní Světového mobilního kongresu, kde se představí světu pro rok 2020
  • pomocí vlastní průlomové a stylové technologie se realme chce stát pravým popularizátorem sítí 5G v Evropě

 

Madrid, 10. února 2020 – realme, nová značka chytrých mobilních telefonů, se účastní Světového mobilního kongresu, kde se 24. února poprvé představí světu v roce 2020.  

V éře sítí 5G se společnost realme bude věnovat popularizaci nejmodernějších technologií, podporovat oblibu platformy 5G a přinášet uživatelům na celém světě nové, výkonné a stylové telefony 5G.

První účast na Světovém mobilním kongresu představuje pro společnost realme výrazný milník. realme je z globální perspektivy mimořádně úspěšnou firmou – stala se nejrychleji rostoucí značkou chytrých telefonů a dostala se mezi 7 nejvýznamnějších výrobců smartphonů, s ročním růstem ve výši 505 %. Společnost operuje na 22 trzích ve 4 světadílech, mimo jiné například v Číně, jihovýchodní Asii, Rusku, Indii a Evropě, a na těchto nových trzích dosahuje skvělých výsledků ve velkém měřítku.

Ve Španělsku se podle globálních statistik agentury Counterpoint, zaměřených na dodávky chytrých telefonů, dostala společnost realme za pouhý měsíc a půl mezi 5 nejúspěšnějších značek. Firma oficiálně pronikla do Evropy v říjnu 2019 s velmi obsáhlým portfoliem, které zahrnuje nejen vlajkové produkty jako realme X2 Pro, ale také příslušenství, kupříkladu nedávno uvedená první bezdrátová sluchátka značky realme s názvem Buds Air.

O společnosti realme

realme je technologická společnost, zaměřená na dodávky vysoce kvalitních chytrých telefonů s vynikajícím designem a skvělými parametry. Od uvedení na asijský trh se produkty realme těší výborné odezvě díky svému výkonu i stylu. V samotné Indii se za pouhé 3 dny prodal 1 milión mobilních telefonů této značky. realme je nyní 4. nejvýznamnější značkou v Indii, dosáhla na 5. příčku v Indonésii a na celém světě patří do Top 7. 

Společnost v současnosti působí na více než 20 trzích v Evropě i v Asii.

www.realme.com  

Španělské kanály na sociálních sítích:

Facebook: https://www.facebook.com/realmespain 

Twitter: https://twitter.com/realmeespana 

Instagram: www.instagram.com/realmeespana/ 

Evropské kanály na sociálních sítích:

Twitter: https://twitter.com/realmeeurope  

Instagram: https://www.instagram.com/realmeeu/