Brute, český profesionální esportový tým, bude hrát na hardwaru značky Dell a Alienware

Praha, 27. února 2020 – Společnost Dell se stala partnerem profesionálního esportového týmu Brute. Ten bude nyní trénovat a soutěžit na herních desktopech Dell G5 a monitorech Alienware. K dispozici bude mít také další herní příslušenství značky Alienware, jako jsou sluchátka, myši nebo klávesnice.

Hráči z týmu Brute mají podobně jako vrcholoví sportovci k dispozici fyzického trenéra a mentálního kouče, kteří jim pomáhají dosahovat sportovních výkonů na špičkové úrovni. Cílem dlouhodobé spolupráce je podpořit tento ambiciózní tým, aby dosahoval úspěchů na mezinárodním poli, a více zviditelnit esport v České republice. Vysoký výkon a parametry poskytnutého vybavení dávají Brute možnost poprat se v turnajích o nejvyšší příčky.

„Dell a Alienware jsou dlouhodobě vnímány na herní scéně jako velmi kvalitní a prestižní značky. Vzhledem k tomu, že esport v České republice začíná rapidně růst a profesionalizovat se, rozhodli jsme se spojit s týmem Brute. V rámci této spolupráce spolu budeme rozvíjet mnoho gamingových aktivit, a soustředit se z velké části právě i na zvýšení povědomí o esportu. Tým má tak příležitost hrát na vybavení na světové úrovni a mít podporu silného hardwarového partnera. Jsem přesvědčená, že v Česku o esportu uslyšíme v následujících měsících stále častěji,” řekla Zuzana Ulmanová, Partner Marketing Manager Dell Technologies.

„Vybrali jsme si ke spolupráci Dell, protože se jedná mezi profesionály o osvědčené vybavení. Uvědomujeme si, že nyní je vše už jen na našich schopnostech a věřím, že i díky vybavení a zázemí, jaké máme k dispozici, se přiblížila chvíle, kdy český tým bude konkurenceschopný ve velkých světových ligách,“ dodává ke spolupráci Tomáš Müller, CEO týmu Brute.

O společnosti Dell Technologies

Dell Technologies je unikátní skupina firem, které poskytují organizacím potřebnou IT infrastrukturu, aby mohly budovat svoji digitální budoucnost, transformovat své IT a chránit svá nejdůležitější aktiva: informace. Společnost poskytuje služby firmám všech velikostí ve 180 zemích – od 99 % firem v žebříčku Fortune 500 až po jednotlivé spotřebitele – kterým dodává nejkomplexnější a nejinovativnější portfolio produktů od těch koncových přes core až po cloudová řešení.