Online pojišťovací služba RIXO.cz posiluje svůj tým o Martina Dolanského

Na pozici CSO nastoupil do RIXO.cz Martin Dolanský, který se v pojišťovnictví pohybuje již od roku 2001. Dříve působil v České pojišťovně, Generali PPF a posledních 8 let v Allianz pojišťovně na obchodních pozicích, kde byl mimo jiné odpovědný za online prodeje Allianz a Market Management.

Martin Dolanský v RIXO.cz zodpovídá za to, aby zákazníci dostali včas správné hodnocení svých pojistných smluv a korektní nabídky nového pojištění podle doporučení RIXO indexu. „Pojištění je pro příliš mnoho lidí netransparentní službou. Málokdo rozumí pojistným podmínkám, což je velká škoda. Správně nastavená pojistná smlouva může udělat opravdu velkou službu, když se člověk dostane do nesnází. RIXO má v tomto ohledu jedinečné poslání – umožnit každému, kdo má třeba jen jednu pojistnou smlouvu, aby rozuměl jejímu nastavení a mohl se spolehnout, že mu pojištění pomůže ve správnou chvíli,“ říká Martin Dolanský. 

Na pozici PR managera nastoupila Michaela Bartošová. Ta se v oblasti PR a marketingu pohybuje více než deset let. V minulosti pracovala například v PR agentuře FleishmanHillard nebo byla u zrodu a rozvoje společnosti Programmatic Media. „Přinášíme na tuzemský trh naprosto nový pojišťovací segment. Naším cílem je doručit lidem velmi srozumitelnou a jednoduchou zprávu o tom, co RIXO je, jak může pomoct a co všechno umí,“ vysvětluje Michaela Bartošová a dodává: „Chceme zbořit mýtus, že je pojištění jen otravná služba, které lidé nerozumí.“ 

O službě RIXO.cz

RIXO.cz je bezplatná online pojišťovací služba, která nemá v ČR konkurenci. Lidem šetří peníze za pojištění, udělá pořádek v pojistných smlouvách a pomáhá předcházet nesnázím s pojištěním.

Zdarma vytvoří online přehled pojistných smluv ze všech pojišťoven v ČR. U smluv zkontroluje, zda jsou správně nastavené, jestli kryjí vše, zda jsou výhodné. Ohodnotí je RIXO indexem, který na stupnici 1-10 udává, jak výhodná je smlouva oproti jiným na trhu. Zákazníci ve službě mohou velmi snadno uzavřít nové pojištění. RIXO.cz také hlídá důležité termíny smluv a pomůže s pojistnými událostmi.

Služba byla spuštěna v srpnu 2018 a jejím investorem je skupina Home Credit (člen finanční skupiny PPF).