Prostorový zvuk pro nejnáročnější hráče. Viper Gaming by Patriot představuje model sluchátek V380

Virtuální prostorový zvuk 7.1 s Hi-Fi 53mm neodymovými měniči, přizpůsobitelným plnospektrálním RGB osvětlením a ergonomickým tvarem s odnímatelným ENC mikrofonem

Praha, 9. března 2020. Značka Viper Gaming by Patriot představuje špičková herní sluchátka Viper V380 Virtual 7.1 Surround Sound PC Gaming Headset. Ty nabízejí naprosto čistý zvuk díky precizní izolaci okolního šumu a jsou tak vhodné především pro opravdové herní fanoušky i příznivce kvalitního zvuku. Díky 53mm Hi-Fi neodymovým měničům přinášejí sluchátka V380 vyšší senzitivitu a prvotřídní kvalitu zvuku s důrazem i na nejmenší detaily. Tím pomáhají hráčům reagovat rychleji než jejich soupeři. 

Ergonomický koncept zajišťují modelu V380 velké sklopné ušní polštářky a nastavitelný hlavový most z umělé kůže. Ten hráčům poskytuje maximální komfort i během dlouhých zápasů. Špičková sluchátka jsou totiž nebytnou výbavou během důležitých soutěžních i tréninkových kol. Ať už si uživatel sluchátek chce užít maraton akčních filmů nebo hrát až do brzkého rána, herní sluchátka s technologií 7.1 plně nahrazují kvalitu reproduktorů s prostorovým zvukem.

Sluchátka V380 jsou vybavena všesměrovým a odnímatelným mikrofonem s funkcí automatického potlačení okolního hluku (ENC). V380 zajistí čistý zvuk při komunikaci se spoluhráči během hraní, bez rušení hluku pozadí a bez zpětné vazby.

Model V380 lze přizpůsobit pomocí plnospektrálního RGB osvětlení nebo prostřednictvím jednoho z mnoha naprogramovaných vzorů v nástroji Viper RGB Software. Na produkt se vztahuje dvouletá záruka a je kompatibilní s operačními systémy Windows 7, Windows 10, včetně novějších verzí. 

Vlastnosti:

  • Virtuální prostorový zvuk s 53mm Hi-Fi neodymovými měniči
  • Ergonomický design obepínající celé ucho uživatele s pasivním potlačením hluku a pohodlným ovládáním hlasitosti
  • Všesměrový, odnímatelný mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku (ENC)
  • Přizpůsobitelné plnospektrální osvětlení pomocí nástroje Viper RGB Software
  • Rozhraní USB s odolným opleteným kabelem 2,1 m

Dostupnost

Sluchátka jsou dostupná v e-shopu Alza.cz: https://www.alza.cz/patriot-viper-v380-7-1-d5715525.htm?o=2  

Další informace naleznete v angličtině zde: https://bit.ly/36Y08ar 

Pro stažení vizuálů produktu klikněte zde.

O značce VIPER GAMING by PATRIOT™

VIPER GAMING by PATRIOT™ je obchodní značka společnosti PATRIOT™, globálního lídra ve výkonných pamětích, SSD disků a úložných řešení. Značka byla založena roku 2007 při příležitosti odhalení nové počítačové paměti. Od té doby značka VIPER GAMING by PATRIOT rozšířila své portfolio o kategorie herních klávesnic, sluchátek a počítačových myší. Nabídka oceňovaných produktů značky VIPER GAMING by PATRIOT zahrnuje základní, středně pokročilé i špičkové periferie a hráčům nabízí spolehlivé a cenově efektivní řešení, které jim umožní dominovat ve svém sportu.   

Sledujte nás

Facebook: https://www.facebook.com/PatriotViperEU/ 

Instagram: https://www.instagram.com/Patriot_ViperEU/ 

Twitter: https://twitter.com/Patriot_ViperEU 

YouTube: https://www.youtube.com/PatriotViper