Viper Gaming představuje sadu pamětí Viper Venom RGB a non-RGB DDR5

Paměti DDR5 poskytují vynikající výkon, stabilitu a potenciál pro přetaktování s nejnovější podporou PMIC. Viper Venom RGB a non-RGB SKU budou k dispozici s frekvencemi od 5200 MHz do 6200 MHz.

Praha, 19. května 2022 — Herní značka Viper oznamuje uvedení nové vysoce výkonné paměťové sady DRAM Viper Venom DDR5. Ta je k dispozici s podsvícením RGB i bez něj a dosahuje rychlosti až 6200 MHz s kapacitou sady 16 až 32 GB. Sady jsou tak připraveny i na náročné požadavky počítačových nadšenců a hardcore hráčů.

„Fanoušci naší herní značky Viper Gaming čekali na kvalitní DDR5 už nějaký čas. Viper Venom DDR5 je první DDR5 DRAM, kterou jsme vyrobili pro hardwarové nadšence, hardcore hráče a case moddery závislé na vysokém výkonu a stabilitě systému. Inženýrský tým Viper vynaložil velké úsilí, aby zaručil vynikající kompatibilitu a vyšší spolehlivost napříč nejnovějšími platformami Intel,“ říká Roger Shinmoto, viceprezident společnosti Viper Gaming a dodává „V první fázi představíme model Venom DDR5 s nejvyšší frekvencí 6200 MHz. Doufáme, že počítačoví nadšenci nebo fanoušci do přetaktování zažijí fyzickou sílu Viper Venom DDR5 ihned po uvedení na trh. Vzhledem k celosvětovému nedostatku paměťových čipů jsme se však rozhodli uvést na trh běžné frekvenční modely 5200/5600/6000 MHz až během nadcházejících měsíců.“

Paměťové sady Viper Venom DDR5 zahrnují verze s RGB i bez RGB podsvícení. Nový design tepelného štítu Venom kombinuje unikátní světelnou lištu RGB a vlastní hliníkový rozdělovač tepla s matně černo-stříbrnou vzorovanou grafikou. Vysoce kvalitní moduly jsou vybaveny vestavěným tepelným senzorem pro sledování výkonu, zatímco vynikající odvod tepla pomáhá předcházet nebezpečí přehřátí. Fyzická výška modulu může zabránit interferenci s většinou CPU chladičů na trhu. Kromě toho má světelný RGB pruh zcela nový design s aktualizovaným synchronizačním softwarem a vzory osvětlení. A co je nejdůležitější, všechny moduly Venom RGB DDR5 jsou 100% kompatibilní s nejnovějšími základními deskami ASUS, ASROCK, GIGABYTE a MSI a lze je synchronizovat s jejich RGB systémy. 

Funkce pro vyšší výkon

Jedinečná architektura paměti DDR5 nabízí lokalizované úpravy napětí založené na uzamčeném/odemčeném PMIC (Power Management Integrated Circuit) a SPD HUB (Serial Presence Detection), které mohou poskytovat simultánní monitorování a prahovou ochranu, inteligentní řízení napětí a správu napájení pro dosažení komplexnější regulace napětí. Funkce on-die ECC navíc umožňuje aktivní korekci chyb pro zlepšení integrity dat a zvýšení výkonu a stability.

Paměťová sada Viper Venom DDR5 podporuje přetaktování nejnovějšího profilu Intel XMP 3.0 a poskytuje přesnost a stabilitu pro snadné přizpůsobení výkonu konkrétním úkolům. Každý modul je sestaven pomocí desetivrstvé desky plošných spojů a přísně tříděných integrovaných obvodů, aby nabízel špičkovou integritu signálu a bezkonkurenční spolehlivost výkonu systému.

Specifikace produktů

RychlostRGBZákladní časováníZákladní napětíXMP časováníXMP napětíPMICKonfig.kapacita
6200MHzAno40-40-40-771.1v40-40-40-761.35vOdemčené PMIC2 x 16GB32GB sada
Ne
6000MHzAno40-40-40-761.25v
Ne
5600MHzAno36-36-36-681.25v
Ne
Ne40-40-40-761.25v2 x 8GB16GB sada
5200MHzNe36-36-36-681.2v2 x 8GB16GB sada

Pro stažení marketingových materiálů produktu klikněte zde.

Dostupnost

O značce VIPER GAMING by PATRIOT™

VIPER GAMING by PATRIOT™ je obchodní značka společnosti PATRIOT™, globálního lídra ve výkonných pamětích, SSD disků a úložných řešení. Značka byla založena roku 2007 při příležitosti odhalení nové počítačové paměti. Od té doby značka VIPER GAMING by PATRIOT rozšířila své portfolio o kategorie herních klávesnic, sluchátek a počítačových myší. Nabídka oceňovaných produktů značky VIPER GAMING by PATRIOT zahrnuje základní, středně pokročilé i špičkové periferie a hráčům nabízí spolehlivé a cenově efektivní řešení, které jim umožní dominovat ve svém sportu.   

Sledujte nás

Facebook: https://www.facebook.com/PatriotViperEU  

Instagram: https://www.instagram.com/Patriot_ViperEU/    

Twitter: https://twitter.com/Patriot_ViperEU  

YouTube: https://www.youtube.com/patriotviper