Panasonic TOUGHBOOK Omnia nabízí zákazníkům komplexní mobilní podnikové softwarové řešení

Pomáhá zkrátit dobu potřebnou na vývoj vlastních aplikací z měsíců na týdny nebo dny a efektivně řídí projekty digitální transformace

BRACKNELL, SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ. 10. března 2020 Společnost Panasonic dnes představila TOUGHBOOK Omnia s podporou MCL, komplexní mobilní podnikové softwarové řešení pro uživatele Panasonic TOUGHBOOK. Tato profesionální služba podnikům pomáhá zkrátit dobu potřebnou k uvedení vlastních obchodních softwarových aplikací na trh a pomáhá efektivně realizovat projekty digitální transformace. Nabízí poradenství, hardware, software, zavádění a podporu pro zajištění okamžitých a viditelných zlepšení v oblasti produktivity mobilních pracovníků.

„Správa softwarových aplikací napříč různými platformami a operačními systémy může být náročná,“ říká Jon Tucker, generální ředitel pro technická řešení pro Panasonic TOUGHBOOK v Evropě. „Tradiční organizace spravují rozmanitou škálu mobilních IT zařízení, provedení a operačních systémů a uplatňují velice izolovaný přístup. Zajistit, aby vše napříč hardwarovými a softwarovými platformami bylo správně integrované a aktuální, může být finančně i časově nákladné.“

„TOUGHBOOK Omnia je nákladově efektivní, komplexní softwarové řešení od společnosti Panasonic, které výrazně zrychlí vývoj vlastních aplikací připravených na budoucnost a cyklů údržby pro mobilní obchodní operace.

Díky špičkové platformě MCL, poskytování rozhraní a mobilnímu prostředí správy životního cyklu založenému na SaaS pro řešení podnikové mobility se vývoj a testování vlastních softwarových aplikací zkracuje z měsíců na týdny, nebo dokonce dny, což je daleko rychlejší než používání tradičního programového vybavení a interní vývoj.

Podnikové výzvy, kde TOUGHBOOK Omnia může pomoci zajistit digitální transformaci ručně psaného textu na elektronické údaje, přidání ovládání hlasem do aplikací, aktualizaci existujících aplikací pro fungování na nových back-end systémech nebo nejnovějších operačních systémech, kde jsou požadavky na vysoce personalizované aplikace a přizpůsobení aplikací pro fungování na různých provedeních. 

Díky úzké spolupráci s firemním zákazníkem poskytuje TOUGHBOOK Omnia individualizovanou podporu v každé fázi:

Konzultace

Vývojáři systému Omnia rozumí specifickým požadavkům a poskytují tipy a doporučení k tomu, jak zlepšit každodenní operace a produktivitu prostřednictvím navrhování a vývoje vlastních softwarových aplikací.

Tento proces zahrnuje vytvoření kompletního životního cyklu projektu, propojení s různými back-endovými systémy a osvědčené postupy v oblasti mobility. Před dodáním se do prostředí MCL integruje testování konceptu aplikace, aby se zajistilo, že řešení splňuje dané požadavky. 

Vývoj

Celá mobilní aplikace se následně integruje do MCL a zajistí se kompletní možnosti přizpůsobení. Platforma mobility MCL umožňuje zákazníkům užívat výhod špičkových funkcí, jako je efektivnější pracovní postup s hlasovými možnostmi, funkcemi V/V, které zvyšují přesnost shromažďování dat u čárových kódů, hlasu, digitálních podpisů, GPS, čipových karet, NFC a RFID; vícejazyčné rozhraní; plná integrace s back-endovými systémy, správa uživatelů, beznabídkový režim a aplikace pro počítače.

Nasazení

Po testování a schválení společnost Panasonic podporuje nasazení nové aplikace v podnikových a operačních systémech, aby se minimalizovaly prostoje a byla zajištěna kvalitní zkušenost koncových uživatelů. Aplikace MCL jsou nezávislé na operačním systému či hardwaru, takže jakmile jsou naprogramované, mohou běžet na více operačních systémech a umožňují klientům v budoucnosti změnit operační sytém, pokud si tak přejí učinit, bez jakýchkoli problémů s aplikací.

Podpora

Po zavedení společnost Panasonic nadále podporuje nové řešení mobility prostřednictvím pohotového týmu podpory, který rychle zajišťuje opravy chyb a umožňuje vzdálené sledování a kontrolu zařízení za účelem řešení potíží. Dostupnost dat a stav výkonnosti je přístupný z centrálního řídicího panelu včetně volitelného doplňku Business Intelligence. Díky úzké spolupráci s týmem Omnia lze do aplikace přidat nové funkce, které se formou aktualizací rychle dostanou na trh.

Více informací o TOUGHBOOK Omnia se dozvíte na stránce: 

https://business.panasonic.co.uk/mobile-solutions/TOUGHBOOK-Omnia 

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Naším cílem je, aby spolu technologie neviditelně spolupracovaly a společnosti se tak mohly soustředit pouze na úspěch. Věříme, že by technologie měly především fungovat bez potíží. Podniky uspějí, pokud se budou moc zaměřit pouze na své zákazníky a všechny technologie jim budou nápomocny jako jeden celek. Proto jsme odhodláni vyvíjet produkty a řešení, které jsou tak samozřejmou součástí způsobu práce našich zákazníků, že jsou téměř neviditelné. Je to jako koňská síla v pozadí, která pohání obchodní úspěch. 

Společnost PSCEU se zabývá šesti kategoriemi produktů:

  • Broadcast & ProAV vám umožňuje vyprávět příběh prostřednictvím vysoce kvalitních produktů a řešení, které zajišťují hladký provoz a vynikající poměr ceny a výkonu v rámci celé řady dálkově ovládaných kamer, přepínačů, studiových kamer a ENG P2HD. Řada filmových kamer modelů VariCam a EVA1 zvládá nahrávání ve 4K a HDR (High Dynamic Range). Díky tomu jsou ideálním řešením pro kino, televizi, dokumenty a živou produkci.
  • Communication Solutions nabízí nejlepší telefonní systémy, terminálová zařízení SIP a profesionální „síťové“ skenery, díky kterým se můžete soustředit na komunikaci, nikoli na připojení.

Computer Product Solutions poskytuje mobilním pracovníkům možnost pracovat kdekoli s řadou odolných notebooků Toughbook, podnikových tabletů Toughpad a elektronických systémů pro prodejní místa (EPOS). Společnost Panasonic byla v roce 2017 evropským lídrem a dosáhla tržního podílu 57 % v prodeji odolných notebooků

  • Industrial Medical Vision vyrábí aplikace pro různé segmenty včetně medicíny, biologických věd, ProAV nebo průmyslu. Produktové portfolio zahrnuje kompletní kamerové systémy a OEM kamerové systémy a vy tak můžete vidět to, co je lidskému oku téměř neviditelné.
  • Security Solutions staví na tradici poskytování záznamů CCTV v průkazné kvalitě. Zajišťuje nejvyšší kvalitu obrazu za všech podmínek díky využití vysoce spolehlivých kamer s pokročilou technologií a systémům pořizování obrazového záznamu. Můžete se tak cítit v bezpečí.
  • Visual System Solutions nabízí nejširší řadu profesionálních displejů a projektorů a umožňuje profesionálům v oblasti audia a videa svobodně tvořit. S tržním podílem 39 % je lídrem na evropském trhu projektorů s vysokým jasem (Futuresource > 5 klm FR17, 3. čtvrtletí, mimo 4K a digitálního kina).

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je světovým lídrem ve vývoji řady elektronických technologií a řešení pro zákazníky v oblasti spotřební elektroniky, zařízení pro domácnost, automobilového průmyslu a B2B. V roce 2018 společnost oslavila 100 let od svého založení. Nyní provozuje 582 dceřiných společností, 87 přidružených společností po celém světě a generuje konsolidované čisté tržby ve výši 62,5 miliard EUR za rok končící 31. března 2019. Společnost se napříč všemi divizemi snaží s použitím inovací vytvářet nové hodnoty. Díky svým technologiím chce vytvořit lepší svět a lepší život pro své zákazníky. Více o společnosti Panasonic najdete na: https://www.panasonic.com/global